ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

OYUN ATIYOR ! Kilitli

• nedicik
    Konu: 4 Yanıt: 9
    82 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Oyuna giriyorum biraz oynuyorum yada girergirmez hemen atıyor oyun. Lütfen yardım edin OG ' ler yada wolfteam oyuncuları.

0

6.12.2015

Link kopyalandı.
  • avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Merhaba nedicik

Bizlere bu konu hakkında detaylı bilgi vermeniz gerekmektedir. Hatanıza dair bizimle ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz?

Joygame Forum Ekibi

0

6.12.2015

Link kopyalandı.
  • nedicik
    82 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

elimde video var ama nasıl atacağım hakkında bilgi verirseniz iyi olur ama bu hatanın adı yanılmıyorsam emin değilimde OUT OF MEMORY olabilir ama bu yazı arasıra çıkıyor genellikle menüdeyken ayıyor oyun oyunda atmıyor ve eskiden yoktu şimdi çok sık oluyor oyuna başlayamadan atıyor oyun . Bugün belki en az 10 kere girmişimdir bugünlerde oynamaya ihtiyacım var çünkü rütbe atlıyacağım. Videoyu nasıl atacağım hakkında bilgi verirseniz atabilirim.

0

6.12.2015

Link kopyalandı.
  • avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

"Out of Memory" hatası alıyorum. Ne yapmalıyım?

- Bilgisayarım'a sağ tıklayıp, Özellikler > Gelişmiş sistem Ayarları >Gelişmiş > Performans > Ayarlar ve Performans Seçenekleri'ne tıklayın.

- Gelişmiş sekmesi altından Sanal Bellek > Değiştir'e tıklayın.

- "Tüm sürücülerde disk belleği dosyası boyutunu otomatik olarak ayarla" kutucuğu işaretli değilse işaretleyin ve "Tamam"a basarak tekrar oyuna giriş yapmayı deneyin.

- Eğer söz konusu kutu işaretli olduğu halde bu uyarıyla karşılaşıyorsanız, kutucuğu boş bırakın.

Sorununuzun devam etmesi durumunda farklı kaynaklara veya teknik servisinize başvurun.

İyi forumlar.

0

6.12.2015

Link kopyalandı.
  • nedicik
    82 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

teşekkürler

0

6.12.2015