ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

[ÖNERİ]Kick Ve Ban Kilitli

• myleer100
    Konu: 0 Yanıt: 3
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Öneri Adı : Kick
    Açıklama : Odalarda Olup Oyunu Başlatmayıp AFK ( Away From Keyboard ) Olan Oda Yöneticilerini Atma Oylaması Olsun Yöneticinin İsim Üstünde "x" İşareti Olsun
    Mesela Odada 3 Kişi Var 2 Si o "x" e Tıklarsa O Oda Yöneticisi Odadan Atılsın...
    Ve Yönetici Başka Birisi Olsun.

Kick Önerisi Edit : 1 Kişi "x" Basarsa 1/2 Gibi Yazsın.. 4 Kişilik Masa 2/3 Vb.
    Not : Herkez Oy Vermeyecegi İçin Mesela Oda 8 Kişi ( 2 Takım 4 Kişi ) 6 Kişi Oy Verirse Yetebilir 6/6 Oldu Diyelim Direk Odadan Atılsın...

Öneri Adı : Ban
    Açıklama : Bu Ban Sistemi
    Yedek Hesap Açıp Hile Kullananlar İçindır Adı Serial Bandır..
    Serial Nedir : Serial Bilgisayarınızın Seri Numarasıdır...
    Bu Bilgisayarınızı Temsil Eder Eğer Bir Oyunda Serial Ban Alırsanız O Bilgisayardan Oyuna Bağlanamazsınız...

Oyunun Daha İyi Olmasını Bekliyorum...

0

29.7.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Öneri Adı : Kick
    Açıklama : Odalarda Olup Oyunu Başlatmayıp AFK ( Away From Keyboard ) Olan Oda Yöneticilerini Atma Oylaması Olsun Yöneticinin İsim Üstünde "x" İşareti Olsun
    Mesela Odada 3 Kişi Var 2 Si o "x" e Tıklarsa O Oda Yöneticisi Odadan Atılsın...
    Ve Yönetici Başka Birisi Olsun.

Kick Önerisi Edit : 1 Kişi "x" Basarsa 1/2 Gibi Yazsın.. 4 Kişilik Masa 2/3 Vb.
    Not : Herkez Oy Vermeyecegi İçin Mesela Oda 8 Kişi ( 2 Takım 4 Kişi ) 6 Kişi Oy Verirse Yetebilir 6/6 Oldu Diyelim Direk Odadan Atılsın...

Öneri Adı : Ban
    Açıklama : Bu Ban Sistemi
    Yedek Hesap Açıp Hile Kullananlar İçindır Adı Serial Bandır..
    Serial Nedir : Serial Bilgisayarınızın Seri Numarasıdır...
    Bu Bilgisayarınızı Temsil Eder Eğer Bir Oyunda Serial Ban Alırsanız O Bilgisayardan Oyuna Bağlanamazsınız...

Oyunun Daha İyi Olmasını Bekliyorum...

Merhabalar,

Düşüncelerinize saygı duyuyorum ama şu da var. AFK olup olmadığını oyun nasıl anlayacak. Sebepsiz yere odalardan atma olacak oyuncu şikayet edecek ve sistem kaldırılacak böyle bir şey biraz zor.

IP bana gelirsek böyle bir sistem var ama tercih edilmiyor. Merak etmeyin ilerleyen zamanlarda oyunda hack sayısını 0'lamaya yönelik icraatlar olacaktır. Sadece biraz sabırlı olmanızı tavsiye ederim. Çünkü çok güzel şeyler ile karşılaşacaksınız.

İyi Forumlar.

0

30.7.2013

Link kopyalandı.
  • eminapo53
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

bişi soracam.Wolfteam girdiğimde 10 dk geçmeden oyun donuyor ve reset atmakta başka hiç bişi çalışmıyor ne yapmalıyım ? Acilll cvp verinn!!!

0

31.7.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

bişi soracam.Wolfteam girdiğimde 10 dk geçmeden oyun donuyor ve reset atmakta başka hiç bişi çalışmıyor ne yapmalıyım ? Acilll cvp verinn!!!

Merhabalar,

En yakın bilgisayarcıya giderek sorununuzu aktarınız.

İyi Forumlar.

0

1.8.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

En yakın bilgisayarcıya giderek sorununuzu aktarınız.

İyi Forumlar.

0

1.8.2013

Link kopyalandı.
  • SalvoPrime
    Konu: 83 Yanıt: 127
    1323 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

serial no ile ban olursa eminim oynunun YARISI kesin oyunu brakır ayrıyeten 16 milyoon değilde 1 milyon olabilir ben 1 senede 30 dan fazla çar açtımı bilirim hediyeler için ama artık sabıt

0

4.8.2014

Link kopyalandı.