ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Ölmek Ve Ölmemek 5 (!Edward!) [FinaL] Part-1

• Wolfçu
    Konu: 6 Yanıt: 12
    93 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhaba Arkadaşlar Uzun Zamandır yazmıyorum Ama Şimdi Hikayeye Başlıyayım)              Asmon insana dönüştü.O Pedro'ydu Ona Sarıldım.Ve kendine geldi.Pedro'ya bir Uzas Verdim yola devam ettik.Burası Korkunç Bir Yerdi.Ve sonra aniden heryer aydınlandı.Işık yanmıştı.Herkez birbirini kollamaya ve korumaya başladı.İşte o dakikaları anlatamam.İçimden ayvayı yedik diye geçirdim.Korkuyordum Bir Yandanda her yer ışıldıyordu bu iyimiydi kötümüydü hala anlamış değildim.Zamanla Korkum geçti  biraz daha ilerleyince kan ve pençe izleri çoğaldı.Her yer zaten korkunçtu ve bunlarda yetmezmiş gibi önümüze bir kafatası çıktı.Bu ığrençti ve yarısı yenmişti.Bu kafatasına bakınca anladım ki bu Chiristopher'di.Cristopher'ın 500 tane madalyası vardır yani kısaca  herkez onu örnek alıyordu.Ve hatırladığıma göre 27 Mayıs'ta kayıp olmuştu demekki oda buraya inmişti.Yavaş Yavaş ilerleyince önümüze kurt cesetleri çıktı.kiminin kafası dağnıktı kiminin vücudu.Neyse oradaki asıl olay şuydu ilerde bir kurt sürüsü vardı.Bunlarda epey güçlüye benziyordu.                                                                                                                             .Hikaye Şimdi Başlıyor.                                                Asmon Pedro'ya dönüştü.Pedro bana baktı ve şöyle dedi''Merahaba dostum sende Chiristopher gibi ölmemişsin.''dedi.Ve bana bakıp güldü.Ve ona Uzas'ı verdim.Yiğit ve Pedro'dan biraz arkamda kalmaları gerektiğini söyledim buna uydular.Sonra Kutular olan Bir yer çıktı karşımıza kutuları açtığımızda içinden işkence uygulanıp kafatası yenmiş cesetler çıktı.O lanet manzarayı birdaha görmek istemem.Kısa bir süre sonra.Bir sürü Bir sürü kurt erde koşarak bize yaklaşmaya başladılar aralarında 4 Kral kurt olan Asmon,Levitihan,Bahama ve Lusian vardı.Ve o kurtların arasında insanlarda vardı.Ayrıca kurta dönüşebiliyorlardı.Ben bu durulara neden düştüm ki!dedim.Kurtların yarısını temizledikten sonra Bir İnsan-Kurt O Lanet olası Zaitiyle Yiğite Head Shot attı.İşte o an benim için hayat durmuştu.Ve hiç Düşünmeden oradadaki herkeze sıktım.Pedroya Yiğite Sıkan adamı ellememesini söyledim.Bütün Kurtları öldürdük.Ve Yiğite sıkan adama geldi sıra adamın elindeki zaitseve uzasımla bir el sıkarak parçaladım.Ve ona AntiExplonoyerCX iğnesini yaparak kurda dönüşmesini engelledim.Uzasımı Yere Attım ve o lanet olasıya adın ne diye sordum.Adının Edward oldugunu söyledi.Ve ona bir soru daha sordum.Hangi elini Kullanıyorsun? Bana sağ dedi.Ve KK(Kelebek)Bıçağımı çıkararak sağ ve sol elini kokten kestim.Ve oradan uzaklaşırken bıçağımı onun kafasına attım.Yiğiti Taşımak için Pedro'dan yardım istedimYiğiti Kaldırmıştık ki,Yiğitin Cebinden bir günlük düştü.Ve ardından anahtarı.Yiğiti Yavaşça Yere Bıraktım.VeGünlüğün kilidini açarak Onu Okumaya Başladım Girişinde Eğer öldüysem bunu Yavuz Sultan Selim'e verin yazıyordu.Sonra ağlayarak okumaya devam ettim.İlk Gün 24 Ocak Bugün askerlie başlama günüm çok heyecanlıyım.Yazıyordu Ve yanında Bir kovan vardı.Devam Ettiğim Zaman Kovanın Anlamını Anladım.O gün Bende Askere Gidiyordum.Ve ilk günden Yiğite Bir Mermi Gelmişti O yüzden Kovanı Saklamış.Ve Yiğitle bunun gibi anılarımız vardı bikaç resmimiz.Oraları okuyunca ağladım.Ve Günlüğü Cebime Koyarak Yiğiti Yukarı Taşıdık.Yiğiti Sürekli MORGDA Tutmaları İçin Hastaneye Extradan 1,000 Dolar ödedim.Kim Bilir?Belki Bir gün Ölüleri Canlandırma.İlacı çıkar?.Diye İç Geçirdim Ve O Gün Erkenden Yattım.  (Part-2 Gelecek.)

0

9.5.2014

Link kopyalandı.
  • RıfatSRKY
    Konu: 3 Yanıt: 18
    195 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Güzel hikaye daha . Tebrikler . 

1

10.5.2014

Link kopyalandı.
  • Farmouleses
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Süper Olmuş

0

21.5.2014

Link kopyalandı.
  • TheİnFlow
    Konu: 21 Yanıt: 79
    492 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Hikayeniz Güzel Beğendim , Teşekkürler.. :)

1

15.6.2014

Link kopyalandı.
  • bubo44bubo
    Konu: 0 Yanıt: 6
    18 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

helal olsun

0

16.7.2014

Link kopyalandı.