ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Ölmek Ve Ölmemek 2 (1 Mermilik Can)

• Wolfçu
    Konu: 6 Yanıt: 12
    93 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Silah sesleri kulağımı sağır edecekti.Ama ben pes etmeden o lanet olasıların üzrine sıkmaya devam ettim.Kurtların yarısı kalmıştı.Ve kurtları teker teker indirdik.Ve bir ışık belirdi O bir kurttu ve diğerlerinden farklıydı Yiğit bana baktı bende ona hadi sık diye bağırdım.Kurt sürekli kükrüyordu.Yerde koşarak yakınlaşıyordu.Biraz yaklaşınca gördüm ki o Lusian'dı.Lusian 005 Nolu ilaçla yapılmıştı.O ilaç sadece 4 kurta uygunlandı onlar kral kurtlardı bunlar:Lusian,Bahama.Levitihan ve Asmondu.Bunlardan İlki Lusian'dı.Lusian Yiğiti köşye sıkıştırdı.Ve ben Olamaz!!diye bağırırken silahımı aldım ve onun kafasına mümkün oldugünca hızlı ateş ettim.1 mermilik canı kalmıştı.Ve şansıma o 1 mermi bende yoktu.Lusian o arada Yiğit'in kafasına bi pençe atmıştı.Ben buna engel olamadım.Ama elimdeki bıçağı Lusiana fırlattım Lusian'ın tam kafasına geldi.Lusian orada ölmüştü.ama Yiğit'in yüzünde benim yüzümden bir pençe izi vardı ölmüşmüydü onu ben bile bilmiyordum ve yiğitin yanına koştum yiğit ölmemişti.ama yüzünde bir pençe izi vardı.Koşup ilk yardım çantasını aldım ve Yiğit'in yüzüne pansuman yaptım.Kanaması durmuştu.ama bi gözünün üzerinede gelmişti.Allahtan sadece sıyırmış.Diye içimden geçirdim.ve Yiğit'le oradan uzaklaştık.Bir arabamız yoktu.İleride Bir ev vardı eve girdik ve eve baktık.içeride 9-10 silah vardı bunlar çok güçlü silahlardı.Bir ses duydum:Sende kimsin ellerini kaldır!!Diye bağırdı.Ellerimi kaldırdım.Ve adamın yüzünü gördüm.Ve orda öylece dondum.O eski arkadaşım Pedro'ydu öylece bakıyordum.                                               (Hatalarım varsa lütfen söyleyin ve devamı gelecektir)

0

7.4.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Hata yok, güzel olmuş bence...
    Şu Yiğit' in yüzüne aldığı pençe darbesiyle yüzünde pençe izinin kalması güzel olmuş. Zaten Yiğit Demir' in yüzünde bir pençe izi var.

Güzel güzel devamını bekliyorum.

0

7.4.2014

Link kopyalandı.
  • Wolfçu
    93 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Teşekkürler en kısa sürede devamını yazmaya çalışacağım

0

8.4.2014

Link kopyalandı.
  • Wolfçu
    93 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Sevgili adminler Ölmek Ve Ölmemek 3(Garip Bi Ev)'i yazmıştım ve kaydete bastım buna yetkiniz yok dedi lütfen bana yardım edermisiniz?Ve bayaabi uzun yazmıştım :(

0

8.4.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Böyle bir sorunla karşılaşmadım tekrar dene yazını bitirdikten sonra kopyala yap.

0

8.4.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,
     Klavyenize sağlık.  Geçişlerinizi daha iyi yapabilirsiniz. Betimlemelere başvurarak daha etkileyici canlandırmalar yaparak okuyucuyu bağlayabilirsiniz.

0

8.4.2014

Link kopyalandı.
  • Wolfçu
    93 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Lütfen tekrar aynı şey oldu yha:( Sürekli yazıyorum ve kopyala diyorum bi siliniyor.Kaydet diyorum yazmıyor.off yardımcı olun lutfenn

0

8.4.2014

Link kopyalandı.
  • bizeneyav
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

çok güzel yav :D
    8-)

0

9.4.2014