ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Ölmek Ve Ölmemek 1

• Wolfçu
    Konu: 6 Yanıt: 12
    93 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bir çok arkadaşım ölmüştü fakat bu beni engelliyebilirmiydi ki ?Bu arada kendimi tanıtmayı unuttum ben 'Yavuz Sultan Selim'.Tektik Yiğit Demir ile ya biz ya onlar 2 mizden birimiz ölecekti fakat bu hangi taraftı? Biraz düşündükten sonra anladım ki 2 kişiye karşı yaklaşık 100 kurt.Bizi öldüreceklerdi şansımız vardi ki labavatuara yakındık ve bir anda ''Wolf'' adlı ilaç aklıma geldi yiğite biraz tek dayanmak zorunda olduğunu söyledim. O bana ne yapacağımı sormuştu ben söylemeden koşup labavatuara girdim ve ilacı mümkün olduğunca hızlı buldum.1 klon yapmak zorundaydım çünkü bu ilaç sadece klonlamada kullanılıyordu.Ve bir klon yaptım içine 'Wolf' adlı ilacı döktüm ben aslında yaptığım klonun bir insan olarak çıkacağını düşünmüştüm fakat o bir kurttu ve ona 'Christoper' demeye karar verdim.1 klon daha yaptım ne kadar çok kişi okadar iyiydi ve bir kurt daha yaptım onada 'Adriana' demeye karar verdim artık 2 kişi daha ile savaşacaktık.                                           Yiğit:onları görünce korktu bunlar da ne??!! diye bana bağırdı.                                    Ben:Onlar bizden onlar klonlar diye bağırdım.                                                            Yaptığım klonlar çok güçlüydü vurdukları zaman düşmanı sersemletiyorlardı.                                                                                                                                   (Devamı gelecek...)

0

3.4.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Klon işi çok iyi olmamış diye düşünüyorum ve biraz uzun yazsaydın iyi olurdu. 2. Bölümünde umarım tavsiyeme uyarsın :)

0

3.4.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,
     Yavuz Sultan Selim'den 2 farklı hikayesi olan kişinin çıkması biraz kötü olmuş. Başlangıcı çok güzeldi. Biraz üstünde çalışırsan çok güzel olacaktır.

0

5.4.2014

Link kopyalandı.
  • Wolfçu
    Konu: 6 Yanıt: 12
    93 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Teşekkürler 2.sini yazdığım zaman bunlara dikkat edeceğim :)

0

7.4.2014

Link kopyalandı.