ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Öğreticini değişmesi Kilitli

• creative0680
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Öğretici de artık antınla alınan bazı küçük çaplı silah ve eşya var.Bunların yerine Elwerici veya Hke417 gibi silah koymanızı rica ediyorum.Saygılarımla Emre Aydın.

0

6.9.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

Bu önerinizi gerekli yerlere ileteceğim. Ama bu tarz değişimin olacağını hiç sanmıyorum.

İyi Forumlar.

0

6.9.2013

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

öğretici ilk geldiğinde 1. görevde elverici 2. görevde fanas vardı . ne oldu da değişti anlamadım . sadece yapacağınız eski haline getirmek

0

6.9.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

Elverici tekrar verilirse oyunculardan şikayet gelecektir. Belki ondan dolayı değiştirdiler.

İyi Forumlar.

0

6.9.2013

Link kopyalandı.
  • naccare
    Konu: 1 Yanıt: 14
    55 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhabalar,

Elverici tekrar verilirse oyunculardan şikayet gelecektir. Belki ondan dolayı değiştirdiler.

İyi Forumlar.

niye bol keseden dağıtıyorsunuz zaten . oyuna giriş, hediyen envanterde , öldür kazan , oyun zamanı , oyuna başlangıç , og yi vur - koru daha sayalım mı ?? adama hediye bebesi dediğim zaman da ( yeni çar açıp tomita 2g ve etsr px beleşçisi ) bana para köpeği demesini biliyor . niye ben para verip aldığım eşyaları sırf yeni çar açtı diye ona hediye ediyorsunuz yani adam benim paramla bana hakaret ediyor

0

8.9.2013

Link kopyalandı.
  • jessi15JP
    Konu: 0 Yanıt: 18
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Öğretici de artık antınla alınan bazı küçük çaplı silah ve eşya var.Bunların yerine Elwerici veya Hke417 gibi silah koymanızı rica ediyorum.Saygılarımla Emre Aydın.

Gel Şirketi de Sana Versinler.

0

15.9.2013

Link kopyalandı.
  • omar81233
    Konu: 1 Yanıt: 50
    -287 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Bu çocukların gözü doymuyor.Şu oyundaki yaş ortalamasını 18 e çıkarmak lazım.15 bence az.Aslında 15 yaş sınırı koymuşlar bakıyorsun hepsi 10-12 yaşlarında.Sınırı 20-25 yapacaksın ki biraz büyükler gelsin...

0

15.9.2013

Link kopyalandı.
  • brave550
    Konu: 2 Yanıt: 7
    -21 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Bu çocukların gözü doymuyor.Şu oyundaki yaş ortalamasını 18 e çıkarmak lazım.15 bence az.Aslında 15 yaş sınırı koymuşlar bakıyorsun hepsi 10-12 yaşlarında.Sınırı 20-25 yapacaksın ki biraz büyükler gelsin...
    +20 ve 25'mi Abartma Oyun Anında Biter 12 Milyon Giriyorsa 2.5 Milyon Ya Kalır Ya Kalmaz Oyunda

0

15.9.2013

Link kopyalandı.