ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

OG'lere Ozel İbretlik Kilitli

• KarismabendeTC
    Konu: 1 Yanıt: 1
    -40 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Oncelikle selamın aleyküm sayın OG'ler bugün size bize yaptığınız haksızlıkları anlatmam gerekiyor.
    Madde 1 :Oyuncuların hile,virüslü,trojenli vb. programlar kullanmasının sebebi yeterli şekilde bizlere adil davranmadığınızın göstergesidir!

Madde 2 : Bence yeni hesap açanlara çeşitli hediyeler verilmelidir.Sebebi şudur ki yeni hesap açanlar oyunu bilmezler ve oyunu bilen kişiler onları hemen öldürüp kd kasabilir.

Madde 3 : Oyuna Giriş Etkinliginde Hep 1 Günlük Karakter Veriyorsunuz Kİ Buda Size hakaret gibi olmasın ama biraz cimri davranıyorsunuz!

Son Madde 4 : 11 Milyon yanılıyor olamazda ne ? Biz oyuna girip bütün gün KD kasmaya çalışalım karakteri olanlar bizi öldürüyor ve biz küfür ediyoruz ağzımızdan kaçan küfürler yüzünden zaten olacaklar belli! 11 Milyon oyuncu size güvenerek bu yollara kadar geldi tamammı sizinde biraz bize karşı cömertliğiniz olsun isteriz. Saygılarımla lütfen sonuna kadar okuyunuz üşenmeyiniz... :)

0

11.8.2013

Link kopyalandı.
  • merox539
    Konu: 2 Yanıt: 7
    -134 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Bir hediye bebesinin son direnişleri ve hediye isteme sahnesini çok güzel oynadın kardeşim cidden bravo,

Wolfteamde eskiden hediye devri yoktu kimseye hediye yollanmazdı, parası olan en iyi oynuyandı halada öyle, açıkçası wolfteam PARA OYUNU. Paran yoksa eğer aç gözlülük yapma git CS falan oyna ;) Benden sana abi tavsiyesi

0

12.8.2013

Link kopyalandı.
  • mrcsnl
    Konu: 0 Yanıt: 5
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Ben cimri lafımı duydum ? bunların hiçbiri önceden yoktu nakit çektiğimiz halde bu kadar ayrıcalık görmüyoruz bence nankörlük ediyorsun dostum tadını çıkarmaya bak

0

12.8.2013

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

biz çarımızı ilk açtığımızda ne hediye gelirdi ne de bu kadar etkinlik olurdu . sadece ilk açma hediyesi envanterde değişik silahlar fanas px , stout , pompalı tarzı silah , buz bombası .. ec yi (herkeste yoktu) yerden toplardık . msd etsr özeller belli sayıda ki oyuncuda vardı . belli sayıda adam öldürürsen akrep dövmesi , pedro ( ekipmansız ) , çok çok da zaitsev gelirdi . şimdi gökten yağar gibi özeller , swat karakterler geliyor . herkeste elverici msd uzas . şimdi sen çıkmış hala hediye istiyorsun . SEN ŞİMDİ Kİ OYUNDAN MEMNUN MUSUN ??? oyunun b*** çıktı sen neyin peşine düşmüşsün

0

12.8.2013

Link kopyalandı.
  • mrcsnl
    Konu: 0 Yanıt: 5
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

biz çarımızı ilk açtığımızda ne hediye gelirdi ne de bu kadar etkinlik olurdu . sadece ilk açma hediyesi envanterde değişik silahlar fanas px , stout , pompalı tarzı silah , buz bombası .. ec yi (herkeste yoktu) yerden toplardık . msd etsr özeller belli sayıda ki oyuncuda vardı . belli sayıda adam öldürürsen akrep dövmesi , pedro ( ekipmansız ) , çok çok da zaitsev gelirdi . şimdi gökten yağar gibi özeller , swat karakterler geliyor . herkeste elverici msd uzas . şimdi sen çıkmış hala hediye istiyorsun . SEN ŞİMDİ Kİ OYUNDAN MEMNUN MUSUN ??? oyunun b*** çıktı sen neyin peşine düşmüşsün

SOn kelimene kadar katılıyorum dostum sana

0

12.8.2013

Link kopyalandı.
  • yunus716yunus
    Konu: 12 Yanıt: 51
    -58 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Bir hediye bebesinin son direnişleri ve hediye isteme sahnesini çok güzel oynadın kardeşim cidden bravo,

Wolfteamde eskiden hediye devri yoktu kimseye hediye yollanmazdı, parası olan en iyi oynuyandı halada öyle, açıkçası wolfteam PARA OYUNU. Paran yoksa eğer aç gözlülük yapma git CS falan oyna ;) Benden sana abi tavsiyesi

bu kesin dilencidir... yüzssüzzzzzzzz

0

14.8.2013

Link kopyalandı.