ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

O Suçsuz Bir Çocuktu...LUSİAN

• lizor13
    Konu: 1 Yanıt: 1
    13 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Paris'in sessiz sokaklarında yaşayan fakir bir aile vardı.Bu ailenin 7 tane çocukları vardı.Bunlardan sadece ama sadece biri zeki ve iyi bir kişiydi.Bu çocuğun adı Lusian idi.Fakat annesi diğer çocuklarını severdi.Çünkü diğer çocuklar yalakalığa adamışlardı kendilerini.Anne ve babası Lusian'ı sevmemesinin sebebi çalışmasıydı.Lusian hep ders çalışan bir çocuktu.Artık kalemi tükendi.Annesinden üzülerek paramız var mı diye sordu ?.Biliyordu paraları olmayacağını.Ama şöyle düşündü belki benden saklıyordur.Belki paraları vardır diye cesaretlenerek sordu o soruyu.Annesi bir tokat çaktı.Lusian ağlayak evden dışarı çıktı.Soğuk karlı yerler buz tutmuş sokakta ilerlerken karşısına bir adam çıktı.Bu adam profesör bir bilim adamıydı.Adam çocuğun fakir olduğunu anladı görünüşünden.Sonra çocuğa karnın aç mı diye sordu.Çocuk ufak bir tebessümle '' Açım '' dedi.Adam onu lüks bir restoranta götürüp karnını bir güzel doyurttu.Çocuk adamın iyi birisi olduğunu anladı.Sonra adam:
    -Seni labarotuvarımda gezdirmeme izin ver.
    -Bilmem.Annem merak edebilir.
    -O zaman annenden izin alırız.
    -Hayırrrrr.Annem kötü birisi.Beni sevmiyor.Zaten bana tokat attı ondan çıktı sokağa.Eve geç gitsem bişi olmaz.
    -Tamam o zaman .
    Adam Lusian'ı kendi laborutuvarına götürdü.Bu laborutuvar Pain idi.Dünya'nın oldukça ünlü bir laborutuvarıdır.Çoğu deney burda gerçekleşti.Lusian merak içinde her yeri gezdi.Orda çalışan bir sürü bilim adamı vardı.Sonra adama dedi ki:
    -Ben biraz daha gezebilir miyim ?
    -Tabii , kendi yerinmiş gibi düşün.
    Lusian mutlu bir şekilde heryeri tekraz gezmiş.Ama gözüne takılan bir ışık vardı.Bu ışığı takip etti.Ve ışığı takip ederek bir odaya vardı.Bu oda deneylerin aktarıldığı yerdi.Lusian bu odaya girdi.Yanlışlıkla apoli cihazına dokundu ve iğne ona batırıldı.Kurt sıvısı ona aktarıldı.Lusian oracıkta bayıldı.Sonra kendine geldi hemen odadan çıktı.Adamın yanına geldi.Ama çocuğa daha bişi olmamıştı.Sonra adam evine bıraktı.Annesi eve geç kaldığı için Lusian'ı dövdü.Lusian sinirlendi ve birden Kurta dönüştü.Çok güçlü , çevik ve zeki oldu.Kükredi camlar kırıldı.Annesi ,babası ve çocuklar evden kaçtı.Evin etrafını askerler sardı.Bunların içinde Yiğit Demir'de vardı.Lusian sinirli bir biçimde hıphızlı bir kaç asker öldürerek ortadan kayboldu.

Devamı Gelecektir.Takipte kalınız :)))

0

16.3.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

Çok zeki bir kişi ama neden adamla buluşur buluşmaz yaşadığı olayları anlatıyor. Burada bir çelişki var.  Klavyenize sağlık.

0

16.3.2014

Link kopyalandı.