ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Nostaji Serverı

• premiumback1
    Konu: 3 Yanıt: 3
    39 JFP
    Kazanılan Rozetler

Iyi güzel hoş ama gene kötü olmuş bizim nostaji dediğimiz olayı siz anlamamışsınız bir kaç madde sayacagım düzeltilirse oyuncu kitlesi artacaktır oynama talebi fazlalaşacaktır

1- Klan Sunucusu dışında ayrı bir solo server açılmalı insanlar kendi başlarınada oynamak ister
    2- 2016 2017 itemleri nostaji degildir. Bizim istediğimiz o ultimate falan onlarda kalsın eskiden ne güzel slotlarımız olurdu ec hk / ec zait / ec ec / falan ondan sonra 200 - 205 - 215 - 220 - 230 luk - 240 lık - 250 lik karakterlerle oynanmalı bu karakterler 2k14-5 den önce çıkan karakterler ne bilim 2. nesil miydi hatırlamıyorum özel karakterler olmalı çok az silahı çıkarmışsınız
    3- bir server ile yetinmemeli ayrı client yükletin sizin databasenizde eski oyun dosyalarını servera aktarın bizde güzelce oynayalım ben o eski ana temayı bile özledim oyunu 2014-2015 arası bıraktım final bullete geçmiştim ondan önceki hallerini görmek beni duygulandırır eski tayfa klanımı toplar gene sıralama kasarım zamanında sıralama kasardık gizli gizli nakit çeker oynardık
    4- Hile kısmı içinde yapmanız gereken olay easy anti cheat kullanmak aeria gamesin yaptıgı gibi aslında sizde aynı şeye baglısınız sizde kullansanız iyi olur

Ben bunu 2. ye yazıyorum önerilerimizi okumuşsunuz belli ki yani gerekirse irtibat kurun bir şey yapın ben size yardım etmek isterim bu olayı düzenleyip geliştirmek yani ilk hatanız aslında sizin hatanız değil siz sadece yayıncı firmasınız softnyx in gereksiz item ve saçma para kazanma isteğiydi joygamenin bu kadar dayanacagını hiç sanmazdım ama şuan düzgün bir hamle yaptınız oyunu biraz daha eskiye getirirseniz emin olun ki insanlar daha çok araştırıp geri dönecektir. oyunu suanda yüklüyorum merak ediyorum bazen girerim lobiye bakar çıkarım.

Yani kısacası yapmanız gereken olay oyunu 1-2 sene daha eskiye çekin eski client / lobby / sesler / ranklar falan böyle daha fazla kitleye ulaşacaksınız söyle düşünün araştırın bakın databaseniz duruyordur yani bir bilgi var mı bilmem mesela 2013-4 (2011-2012 dede fazla oyuncu vardı yılları örnek veriyorum) te maksimum oyuncunuz varsa o zaman ki yamaya çevirin insanlar özlüyor 

Oyununuza zaten update geliyor kapatma sorunu yaşamayacaksınız rip goley s2 bu oyunların kapanma nedeni güncelleme gelmemesiydi zaten insanların hedefi yurt dışı pazarıydı ve türkiye'de boyle oyunlar tuttugundan getirdiler oyunları satın alsanız bir kaç server açıp güzel devam edilebilirdi bakın hounds a bitti tek kalan wolf ve mobil oyunlarınız zaten batan update gelmeyen bir oyunu satın alarak çok güzel işler başarılabilir oyunlara çizer ekip getirilir durumlar belli insanlar para yatırıyor silah getirmeyin karakter getirmeyin skin getirin efekt getirin farklı şeyler yapın insanların hem kendi yapabilecegi hem de nakit çekerek alabilecegi silah karakter vb. getirin. güzel işler çıkarılabilcek yerlerde bitiriyorsunuz o oyunları bi kaç bile olsa canlı tutsanız çok güzel olabilir insanlar böyle bir oyun vardı der girer hepsi böyle girse tekrar canlanır zaten oyun birazcık düşünmeniz gerekiyor nostaji serverına hayır dediniz yaptınız çareler bunlar... tekrardan ticketlar yazacagım

0

21.2.2020

Link kopyalandı.