ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

nerde nekadar S6 Yazan varsa bu konum onlara ŞLAK diye yapışssın

• zorda3333
    Konu: 3 Yanıt: 3
    39 JFP
    Kazanılan Rozetler

1seneye kadar herkez oynuyordu iyi güzeldi soradan soraya herkez bi özelleşmeye başladı sanki orspu karı yarrak beğeniyor yok o silahı alma yok bu karekteri takma o çantayı giyme o dövmeyle oynayamazsın yok şu olmaz lan amına koyduklarım biz sizin içinmi oynucaz kendi zevkimiz içinmi ? nedir bu sizdeki s6 merakı ? s6 nedir amk delinin biri bi kuyuya taş atmış eşşeklerde arkasından gitmiş adam diyorki s6 kardeş oda kullanma karekteri kendisi legend almış FT yapıyolar lan siz ne ayaksınız amk.sizinde oyununuzunda s6nızında anasının amına koyim bunu böyle bilin.alın s6yı ananıza sokun orspu çocukları alayınızın amına koyim s6ymş amına koydumun dümbükleri sizi gidin önce götünüzdeki boku silin 8yaşındaki çocuk kalkmış s6 diyerek legende ateş edip bana karekteri alma diyor lan yarrak kafalı anten senmi veriyon her ay çara parayı nakiti çekiyon seninmi çar lan WOLFTEAM ne koymuşssa bu oyuncular hepsini kullanmaları hakları kimse engelleyip sınır koyamaz bunu.Bunu yaptıranında yapanında amına koyim.SINIRSIZ BAN ATIN YETKİLİLER. Oyunu siktiniz attınız.yakında sinek avlıyıp tavada gömeceksiniz.8yaşındaki ayda 5tl nakit çeken bebelerle dolu oyun bide s6 diyor amına koydumun dümbükleri sizi

1

3.2.2018

Link kopyalandı.
  • guh123435678
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

HELAL KARDESİM BENDE OYLE DÜSÜNÜYORUM

0

19.7.2018

Link kopyalandı.
  • mehmetgs171
    Konu: 1 Yanıt: 2
    16 JFP
    Kazanılan Rozetler

helal olsun iyi koymuşsun oruspu çocuklarına

0

29.3.2019

Link kopyalandı.
  • aliemir4545
    Konu: 2 Yanıt: 19
    77 JFP
    Kazanılan Rozetler

KLANA ALIM VARDIR KLAN HER AKŞAM 8 DEN 2, YE KADAR WS ATMAKTADIR, KAZANMA ORANI %60 ORTALAMA 800 MACI VAR SAĞLAM SADIK UYKUCU ADAMLAR ALINIR BAŞVURMANIZ YETERLİ BİZ SİZE F5 TEN ULAŞIP WHATSAPTAN KLAN GURUBUMUZA ALIRIZ .

KLAN YÖNETİCİSİ :TCoronaTR
    Not:II=lar büyük ı dır :) 
    ​IIUNKNOWNII

0

17.4.2020

Link kopyalandı.