ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

nedir bu hal Kilitli

• affetmem1986
    Konu: 0 Yanıt: 2
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

bikaç yıl önce bazı ağza alınmıcak lafları hakeden hileci arkadaşlar yüzünden oyunu bıraktım ve benle birlikte pek çok oyuncunun bu yüzden bıraktığını biliyorum devamında gelen joygame hakkını arıyacak ve 3. tür program kullananlar mahkemeye çıkıcak dendiğinde bi umutla tekrar başladım oyuna ve tekrar gördüm ki hiçbişey değişmemiş üstelik kanıt için video isteniyor ancak ticked de video ekleme yok bazı sitelere eklenip url verilmesi isteniyor o sitelerdede dakikalarca bekleniyor video yüklenecek die artık anti hack programınızı yenilemenin ve destek bölümüne tamamen joygame e ait bir video bölümü açılıp çekilen videoları destekleyen bir player koymanın zamanı geldide geçiyor aksi takdirde o zaman söylediğim gibi şimdide söylüyorum çok oyuncu akar gider bu oyundan çok bu oyuna eğlenmeye giriyor insanlar para yatırıyor eğlenmek için ve karşılığını bekliyor!!!
    hile yapanlarada şu kadarını söylüyorum kul hakkı yiyorsunuz sizde kalmaz o merak etmeyin

0

13.8.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

Böyle bir sistemin kurulması hem maliyetli olur hemde yıllar alır. Ama yeni bir ekip kuruluyor ekibi bekleyin hileler ortadan kalkacaktır.

İyi Forumlar.

0

14.8.2013

Link kopyalandı.