ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Moderatör! Kilitli

• sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Şimdi ben bazı konulara yardımcı olmak için cevaplar yazıyorum ama bir moderatör her 5 cevabımdan birini siliyor. Hangi moderatörün yaptığını az çok tahmin edebiliyorum ama kesin bir isim vermeyeyim ki şu an açık bir moderatör var. Benim merak ettiğim şu bana inadının olduğunu sanmıyorum ama forum kurallarında cevaplar niye silinir yazılmıyor. Benim merak ettiğim bu. Hiçbir cevabımda küfürlü bir kelime kullanmıyorum. Hatta şu an bu açtığım konu da silinebilir ama konuyu doğru kategoriye açtım. Ve her harf de büyük değil. Eğer cümle başı (noktadan sonra) büyük başlamaz diye bu bahaneyle silerseniz çok komik olacak. Konular neden silinir biliyorum ama cevaplar neden silinir?

0

26.7.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhaba sardunya2002,
    Tahmin ettiğin moderatörü bizimle paylaşırsan kendisi ile gerekli görüşmeyi yaparım.

İyi forumlar!

0

26.7.2014

Link kopyalandı.
  • sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Siz girmeden önce sadece AzmicanY açıktı daha siz yeni giriyorsunuz. Ama sadece nedenini söylese de yeter 10 dk önce bir konuya forum kurallarını okuyunuz diye normal cevap yazmıştım hemen sildi.

Size de iyi forumlar.

0

26.7.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Tamamdır. Moderatörümüz ile gerekli konuşmayı yapacağım. Tartışma çıkmaması adına da konuyu kilitliyorum.

İyi forumlar :)

0

26.7.2014

Link kopyalandı.