ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Moderatör manket27

• johpoh073131
    Konu: 1 Yanıt: 3
    29 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhaba, ben johpoh0731 oyun içerisinde ve hesabımdaki isim budur. Bu hesabı da hesaba erismedigim  için forum da çözüm için açtım. 28/02/2018 saat 14:30 sularinda oyuna girdim. Hiçbir sıkıntı yoktu. Daha sonra oyundan ciktim bir sure sonra nakit atarak tekrar girmeye çalıştım. Girdiğiniz şifre hatalı dedi. Galiba oyunda bir sıkıntı var dedim. Zaten oyun içerisinde ses sistemi de çalışmıyordu. Oyunu kaldırdım ve kalan dosyaları da komple sildim. Oyunu tekrar yükledim. Yine aynı şekilde şifrenizi hatalı girdiniz diye sıkıntı oluştu. Bu seferde şifremi unuttum bölümünden mail adresime talep olusturdum. Sifreyi tekrar değiştirdim. Yine aynı hata şifrenizi hatalı girdiniz diye. En az 10 defa bu işlemi yaptım. Yine de aynı hata oluştu. Ben bu hesaba emek ettim yatırım yaptım. Hile kesinlikle kullanmadım. Niye böyle bir hata oluştu anlamış değilim. Ban mi yedim onu da bilmiyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim. 
    Ogler ve moderatörler yardımcı olun lütfen. Haksiz yere böyle bir hata olmamalı. Cozum yoksa savcılıkta suç duyurusunda bulunacağım...

Manket27 klavyemde herhangi bir sorun yok. Sifremde de full sayi var. Sikinti sizin sisteminizde. Destek talebi olusturdum  olusturdum cevap hala gelmedi. Bana bir yardımcı olun. Ban yediysem onu bari ogreneyim. Gerekirse telefondan yüz yüze de görüşelim

0

2.3.2018

Link kopyalandı.