ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Merhaba, ben Mert Wolfteam'de yeniyim.

• SavaşKartalı
    Konu: 1 Yanıt: 1
    13 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Öncelikle herkese iyi günler iyi oyunlar.
    Ben Mert.
    Bu oyunu sevdim çünkü grafikleri iyi ve tam kıvamında bir silah online silah savaşı oyunu.
    Fakat tek sorun hileliler. Bu hileliler yüzünden oynama zevki kaçıyor ve kişiyi sinir edip onuda hile kullandırmaya teşvik ediyo ve google'ye hile yazdığın an hileler çıkabiliyor.
    Ben Seafight oyunundan geldim 4 yıl o oyunu oynadım. Ordada oyun hileleri var fakat bi kaç gün sürer o hile ardından kapanır ve hemen sonra sisteme yazılım yüklerler ve hesaplarında farklılık olanlar sonsuz banlanır. Sizden bunu istiyorum o oyunda bir ara hile meşhur olmuştu ama son 1 yılda oyun herkese sonsuz ban atınca oyuncular artık hile kullanmamaya başladı. Sizden direk sonsuz ban istemiyorum aşamalı olsun. 1 kere yakalanan 1 hafta, iki kere yakalanırsan 1 ay diyerek (örnek)  uzatabilirsiniz. Veya direk hileleri kaldırabilirsiniz, böyle bir oyun yapanlar bunuda kaldırabilirler herhalde. Neyse işte oyundaki tek sorun bu tek.

Ben hepinize iyi günler iyi oyunlar dilerim.

0

26.8.2015

Link kopyalandı.
  • Arudge
    Konu: 288 Yanıt: 1497
    7641 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhaba,

Joygame Wolfteam Forumlarına hoş geldiniz.
    Lütfen forum kurallarını okumadan herhangi bir işlem yapmayınız. Forum kurallarını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

- Wolfteam Facebook sayfasına gitmek için buraya tıklayınız.
    - Wolfteam İnstagram hesabına gitmek için buraya tıklayınız.
    - Wolfteam Twitter hesabına gitmek için buraya tıklayınız.

Ayrıca, forum kullanımı ile ilgili resimli anlatım ve detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Sohbet etmek amacıyla sohbet konumuza gitmek için de buraya tıklayabilirsiniz.

İyi forumlar dileriz.

0

26.8.2015

Link kopyalandı.