ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

LÜTFEN YARDIM EDİN DESTEK ÇÖZÜM BULAMADIM .. Kilitli

• kaptaniso34
    Konu: 2 Yanıt: 2
    38 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

eyvah öyle görünüyor ki bazı veriler hatalı . paket geçersiz olabilir veya diskinizde bozuk sektörler olabilir . HATASI VERİYOR Wolfteam YARDIM EDİN !
    facebook dan yazıyorum kımse bıse demıyor walla okdr para çektıgım çarıma format atınca erişemiyorm süreleri indi eşyalarımın .

0

1.11.2015

Link kopyalandı.
  • avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Merhaba,

Sisteminizde bulunan zararlı yazılımlar veya anti-virüs programları sezgisel olarak oyun dosyalarına zarar verdiğinden bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Lütfen, güvenlik program ayarlarınızı Wolfteam'e uygun olarak ayarlayın veya devre dışı bırakın.

Bu hata hakkında yapılacak adımları tek tek izleyin;
    -Bilgisayarınızı bir anti-virüs programı yardımı ile virüs taramasından geçirin.
    -İnternet bağlantınızın, sağlıklı işleyip işlemediğini kontrol edin.
    -Anti-virüs programınızın oyunu engellemediğinden emin olun.
    -Hotspot Shield, Cheat engine veya benzeri bir program varsa, oyunu açarken ya da oyun açıkken kapalı tutun.
    -DNS ayarlarınızı otomatik hale getirin.
    -Eğer bilgisayarınızda yasaklı sitelere giriş amaçlı kullandığınız bir program varsa kapatın.
    -Bilgisayarınıza "360 Total Security" programını indirin ve Tam kontrol taramasını uygulayın.
    -Sorununuz devam ediyorsa, oyunu sisteminizden kaldırıp, oyunun kurulu olduğu klasörü silin ve sitemizden güncel kurulum dosyası yardımıyla tekrar indirin.

İyi forumlar dilerim.

0

1.11.2015

Link kopyalandı.