ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

LÜTFEN ÖNCE SAYGI SONRA SEVGİ OGLERİN DİKKATİNE Kilitli

• yasinnbeyy
    Konu: 2 Yanıt: 3
    44 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

11 Nisan 2015 wolfteam camiası çöküşte oyunu bırakanların sayısı git gide artmakta ve hala devam etmektedir.Nedeni ise sizinde bildiğiniz üzere şu uyduruk Vip hacklar yani söyleyecek birşey bulamıyorum sizde gücünüz yettiği kadar çalışıyorsunuz fixlemeye çalışıyorsunuz o kadar kolay değil biliyorum bir şey diyemem bu konuda ancak lütfen yardım edin en azından klanım ve diğer klanlar haksız kazanç mağduru olmasın."ıReaıBrotherS" adlı klanımızda canımız sıkıldığı için klan sunucularına giriyoruz ve klan savaşı atıyoruz ama hileler sağolsun bize karşılar gibi geliyo bir tek sadece biz hileyle karşılaşıyoruz gibi geliyor bana içim hiç rahat değil gereksiz yere puanlarımız silindi(WLP) ve kazanmamız %72'den %70'e kadar geriledi ancak siz burda yardım ederseniz en azından hem klan oyuncularımın hemde benim içim rahatlar diye düşünüyorum.Böyle bir yetkiniz olduğunu biliyorum umarım bu mesajımı okur ciddiye alır ve uygularsınız 07.04.2015-11.04.2015 23:59'a kadar yapılan tüm klan savaşlarını puanlarıyla birlikte silmenizi rica ediyorum.Sizi herzaman sevdim umarım sizi sevenleri hüsrana uğratmazsınız.Emeğe saygı sevgilerimle...
    ıReaLMeNL

0

11.4.2015

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhaba,
    Öncelikle 25.000.000 kayıtlı oyuncusuyla Türkiye'nin alanındaki en büyük oyununun Wolfteam olduğunu belirtmek isterim. Ayrıca, klan maçları ve puanlarının silinmesi de mümkün değildir.
    İyi forumlar dilerim.

0

12.4.2015

Link kopyalandı.