ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

LÜTFEN BANIMI KALDIRIN SEBEPSİZ YERE Kilitli

• ILpTest
    Konu: 1 Yanıt: 6
    34 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

2 GÜNDÜR SİZE YAZIYORUM AMA CEVAP VERECEGİNİZ YOK MADEM 30 GÜN ATTINIZ BENİM HİLE OLDUGUMA KANIT VERİN VE AYRICA 30 GÜN NEDEN BU SEBEPSİZ SUÇLAMANIN SONUCUNU BENMİ ÇEKİCEM HADİ 7 GÜN ATSANIZ NEYSE 7 GÜN ATIN 3 GÜN ATIN AMA 30 GÜN

0

4.9.2016

Link kopyalandı.
  • semihbjk2015
    Konu: 0 Yanıt: 2
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

BANADA SEBEBSİZ YERE BAN ATILAR NEDEN ABİ HİLEMİ HAYR BAŞKA BİŞEYMİ HAYR NE YAPTIMDA BANA ATIOLANR Bİ HİLE KULANDIUYSAM SS SİNİ ATSINLAR KANIT NERDE !!!!

0

4.9.2016

Link kopyalandı.
  • semihbjk2015
    Konu: 0 Yanıt: 2
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

AYNEN GÜZEL KARDEŞİM 30 BENDE YEDİM NEDENİNİ BİLMEDEN SEBEBSİZ YERE HİLE KULANDIMDA YOK GÖREVLİ ALBAY NEDEN HİLE AÇİM NEDEN KANIT GÖSTERSİNLER BANA KANIT !!!

0

4.9.2016

Link kopyalandı.
  • Bluew0lFF
    Konu: 0 Yanıt: 51
    153 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhaba,Bütün cezai işlemlerimiz, xigncode güvenlik programının otomatik uyguladığı yasaklamaların dışında oyun kullanıcılarımızdan gelen anlık ekran görüntüsü,video kaydı vb. yeterli görülen deliller doğrultusunda veya bizzat oyun gözlemcilerimizin tespitleri ile yapılmaktadır. Bu gibi durumlarda geçerli kanıtlar toplayarak şikayette bulunan duyarlı oyuncularımızın güvenliği esas alınarak aynı zamanda zaten suç işleyenin suçunu bildiğini varsaydığımız için yasaklanan şahısa herhangi bir bildirimde bulunma durumumuz yoktur. Yaptığınızın yasak olup olmadığını bilmediğiniz durumlarda mesuliyet üyelik sözleşmesinde onayladığınız üzere tamamiyle size ait olup bu gibi durumlarda kurallarımızı tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

0

5.9.2016

Link kopyalandı.