ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Lütfen BAkın EDS ile ilgili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kilitli

• BloodyTrial
    Konu: 3 Yanıt: 8
    63 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

20.000 Altın veriyoruz ancak elimiz boş dönuyoruz.

Bence 4. ve 5. raundlara doğru özel karakter/ Platinum kutusu ve şans kutusu yüklenmeli çünku oyunun zevki çıkmıyor ve birde kırıldıgında 100 kp veriyor bence 300 KP verilmeli.

Nakite çok eklenti yaptınız indirim vs. ancak altına biraz daha yenilik yapın Hem şans gibi N li eşyalar koyarsanız insanlar JP çekmek isteyecektir.

Katılıyorsanız +1...

0

7.5.2014

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

nakitli eşya dönüştürmede bile eşya kırılınca 100 kp veriliyor altınlıya hiç bekleme . oyunun saçmalığı . 800 nakit = 100 kp ( 5, rauntta 200 kp ) , 20000 altın = 100 kp
    1 günlük karakter maskesi eşya dönüştürme 100 kp , 30 günlük özel eşya paketi 1000 ( evet yanlış duymadınız BİN ) altın .

0

7.5.2014

Link kopyalandı.
  • BloodyTrial
    Konu: 3 Yanıt: 8
    63 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Nacarde anlamadıgım desteklıyon mu benı desteklemıyomudun

0

7.5.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Plantinyum ve Özel karakter biraz zor ama KP arttırılabilir. Gerekli yerlere ileteceğim.

0

8.5.2014

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

desteklemesine destekliyorum . brnim sıkıntım da aynı . şimdi kurt koşma koymuşlar ama fiyatı 60000 altına çıkarmışlar . ama 1,5 milyon altına ( yaklaşık 30 deneme ) 1900 kp ve 6000 altın kazandım . nedense kurt koşmanın ya önündeki ya arkasında ki eşya çıkıyor . bence millet altın kutusu alsın bizde ( joygame ) para kazanalım diye yapılmış

0

8.5.2014

Link kopyalandı.
  • SerkanBaba5197
    Konu: 2 Yanıt: 711
    7027 JFP
    Sürü Lideri
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Merhaba, 

Bu konuda arkadaşlara hak veriyorum. Çünki altın eds gerçekten büyük bir fiyasko. Nakit eds desen devamlı eşya kırılıyor. (biraz şanssızım :d )

Ayrıca oyun içinde verilen KP bonusuda çok az. Bunu KP dükkanındaki ürünlerin KP miktarına bakarak anlayabilirsiniz. Mesela her etkinlik bonusu başına 10 - 20 -30 - 40 KP veriyor. KP dükkanına geliyorsunuz ayda, yılda iyi bir silah alacaksınız, bakıyorsunuz 49000 KP. Sonra başınız dönüyor. Olay bu. Gerçekten KP bonusunun ve EDS'de eşya kırıldığında verilen KP miktarının artırılması gerekiyor. İlginiz için teşekkürler..

İyi forumlar!

0

13.5.2014

Link kopyalandı.
  • kefensizasker56
    Konu: 0 Yanıt: 1
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

ben bu oyunun yöneticisini kınıyorum arkadaş hileden başka bişey değil!
    eds de en az 50 defa çevirdim hep eşya kırıldı diyor böyle bir saçmalık olur mu allah aşkına!!! buna bir çözüm bulun ben hakımı helal etmiyorum
    ilgili yerlere gitmiştir umarım! bir daha diyorum ben hakımı helal etmiyorum burnunuzdan gelir inşallah.. günde en az 5 6 saat oyun oynuyorum bu mu sizin insanlığınız allah belanızı versin.

0

28.12.2014

Link kopyalandı.