ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Lusian'ın Uluyuşu - Herşeyin Başladığı Gün - Bölüm 1

• Jerolix
    Konu: 12 Yanıt: 38
    255 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Adım David 26 Yaşındayım Almanya'nın Hamburg Adlı Eyaletinde Polis Olarak Görev Yapıyorum

Bir Gün Yine Arkadaşım Brine İle Polis Aracını Standfurd Market'inin Önüne Parkettik
    Donut Ve Meyve Sularımızı İçiyorduk.
    Donutlar Bitince Ya Merkeze Yada Çapkınlık Yapmaya Gidicektik.

Haliyle Kız Tavlamayı Seçtik Ve Standfurd Marketinden 12 Kilometre Uzaktaki Ormandan Geçmek Zorundaydık Lanet Olası Orman Hep Kötü Anılarım Olmuştur
    Yolun Yarısında Lanet Olası Brine Meyve Suyunu Üstüme Döktü Kız Hayalleri Yatmıştı. Merkeze Dönüyorduk

Brine Yolun Yarısında İnmek İstediğini Söyledi.
    Hangi Psikopat Gecenin 2 Sinde Issız Bi Ormanda İnerki
    Tabiki Brine.
    Onu Bıraktım Ve Merkeze Döndüm.

Brine'nin O Issız Ormanda Başına Bişey Geliceğini Biliyordum Bu Yüzden Suç Üstüme Kalmasın Diye  Amire Durumu Anlattım Bi Çenesi Durmadı Lanet Olası Amir Crasen.
    Üniformalarımı Değiştirip Eve Doğru Yol Aldım, Eve Varmıştım Arabayı Park Ettim

Eve Girmiştim Karım Brenda Ayaktaydı İkiz Çocuklarım John Ve Jack Uyuyordu
    Eşime Sarılıp Çocukların Odasına Girdim.
    John Yatakta Ağlıyordu Yanına Gidip Ne Olduğunu Sordum Odada Bir Kurt Gördüğünü Ve Ona Doğru Geldiğini

Ben Eve Girince Ortadan Kayboluğunu Söyledi.
    Bir Kabus Olduğunu Ve Herşeyin Geçtiğini Söyledim.
    Tam Odadan Çıkarken Baba Ensem Sızlıyo Dedi Yanına Gittim Ve Elini Ensesinden
    Çektim Lanet Olsun 5 Yaşındaki Bir Çocuğun Ensesinde 2 SantiMetrelik Bir Çizik

Hemen Arabaya Bindirip Hastaneye Götürdüm Çakı Veya Cam Gibi Sivri Birşeyle Kesildiğini Hemşire Söyledi. Pansuman Yaptılar Ve Ev Yolunu Tuttuk.
    John a Neden Bir Cam Kırığıyla Oynadığını Sordum
    " Hayır Baba O Kurt Yaptı Bunu "

Dedi Tabiki İnanmamıştım Amma Sonra Onunla Hesaplaşıcaktım.
    Eve Götürdüm Ve Yatırdım Uyuduğundan Emin Olduktan Sonra Bende Yatak Odasına Gittim.
    Gözüme Bir Gram Uyku Girmedi  İçtiğimiz Kolalardan Olduğunu Düşündüm

Ve Televizyonda Belgesel Açtım Belki Uykum Gelir Umuduyla
    Uyku Değil Bir Telsiz Anonsu Geldi Bu Brine'ydi
    " Hey Hey David Burda Ortalık Karıştı Beni Bıraktığın Yerdeyim 92 Model Ford Siyah Bir Otomobilden Silahlı Adamlarla Çatışma Çıktı Ac "
    Ve Bir Silah Sesi

Arabanın Anahtarını Aldım Ve Evden Çıktım Lanet Olası İhtiyar Arabanın Bozulcağı Tuttu Karımın Arabasını Aldım Ve Yola Çıktım " AOC7482/AOC7482 Standfurd Marketinden 12 Kilometre Uzakta Memur Brine Silahlı Çatışmada Yaralandı Acil Olay Yerini İntikal Edin " Vardığımda Brine Yerde 2 Mermi Yemiş Yatıyordu. Aynı Anda Telsiz Anonsu Veriyordum
    Nabzını Kontrol Ettim Nabız Atıyordu Hemen Otomobile Bindirip Yola Koyuldum.

En Yakın Hastaneye Götürüyordum Brine'yi Lanet Olası Hastane 32 Kilometre Uzaktaydı.
    Brine'yi 10 dakkada Yetiştirdim Yolda Aşırı Hız Yaptığım İçin Arabanın Tabanı Parçalandı. Tabi Peşimden Gelen Polislerde Cabası.

Hastanede Durdum Hemen Sağlık Adamları Geldi Ve Brine'yi Secdeyle Götürdüler Arkama Döndüğümde Polis Olan Diğer Adamlar Gördüm Kimliğimi Çıkardım Ve Polis Olduğumu Vurulan Polis Memurunu Yetiştirdiğimi Söyledim.
    Anlayışla Karşıladılar Ve Gittiler Telsiz Anonsu Geldi Bu Lusian'dı
    " MAO563/MAO563 Olay Yerinde Brine Değil Bir Polis Bile Yok Dalga Geçiyorsan Komik Değil David "
    "  AOC7482/AOC7482  Olay Yerine 20 Dakika Önce Gelseydiniz Brinenin Kanlar İçinde Yattığını Görücektiniz.
    Olay Yerinden 32 Kilometre Uzaktaki Hastanedeyiz. "

Brine'nin Yediği İlk Mermi Omurga Kemiğine Diğeri Sağ Göğsüne Gelmiş Bu Yüzden Kemik Kalsiyum Boşalması Oluşturmuş Ve 12 Gün Sonra Taburcu Olabilicekmiş.
    Ameliyat Yapılıcak Sonra Kalsiyum Verilicekmiş Kemiklere.
     Ameliyatın Üzerinden 5 Gün Geçti Ve Bir Veda Notu Buraktım Hala Uyanamamıştı Brine Not Şöyleydi

"  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "
    "Hey Brine O Telsiz Anonsunu Zamanında Yapmasaydın Şuanda Cennet................"
    "Te Donut Yiyor Olacaktın Zamanında Seni Hastaneye Yetiştirdim.........................."
    "Kemiklerinde Kalsiyum Boşalmış Uzun Süredir Hatta 5 Gündür............................."
    "Uyuyorsun Bu Gün 24.03.2014 İyi Şanslar Adamım.............................................."
    "............................................................................... Polis Memuru ..................."
    ".................................................................................. David ..........................."
    "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "
    "Sevgili Forumdaşlarım Lusian'ın Uluyuşu - Bölüm 1 Burda Sonlanıyor...................."
    "Lütfen Düşüncelerinizi Ve Yorumlarınızı Esirgemeyin............................................"
    "Lusian'ın Uluyuşu - Boş Evde Hayat - Bölüm 2 Gelicektir Sağlıcakla......................" 
    "Esen Kalın Efenim :D......................................................................................"
    ".................................................................... Sürüye Dahil ..............................."
    ".............................................................. Alper Şenel-Jerolix ............................" 
    "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "   "

0

24.3.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,
     Olayı anlatırken biraz daha geçişlere özen gösterirseniz çok güzel hikayeler çıkartağınıza inanıyorum.

Klavyenize sağlık.

0

24.3.2014

Link kopyalandı.
  • SarpKaya
    Konu: 8 Yanıt: 49
    245 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhabalar, güzel bir seri olacağa benziyor. Ancak gördüğüm kadarıyla benim hikaye serimden birkaç küçük "kopya" var. Bunları daha aza indirmek için çalışalım lütfen.

0

24.3.2014

Link kopyalandı.
  • Jerolix
    Konu: 12 Yanıt: 38
    255 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

haklısın k.b onları azaltmaya çalışırım

0

25.3.2014

Link kopyalandı.