ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Lusian'ın Uluyuşu - Boş Evde Hayat - Bölüm 2

• Jerolix
    Konu: 12 Yanıt: 38
    255 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Lusian'ın Uluyuşu - Herşeyin Başladığı Gün - Bölüm 1 Yazarak
    İlk Bölüme Ulaşabilirsiniz.
    Aldığım Donutları Yiyordum Birden Tüm Şehrin Elektriği Kesildi.
    Ama Benim İçin Karanlık Fazla Sürmedi.

Karşımdaki Yer Yarılmaya Başladı Hemen Arabayı Çalıştırdım.
    Lanet Olası İhtiyar Yine İstop Etti 2 Kere Denedim Her Seferinde Böyle Oldu
    Ölümün Yaklaştığını Düşündüm Fazla Geçmeden Sorun Düzeldi.
    Geri Vitese Takar Takmaz Önümdeki Yol Büyük Bir Gürültüyle Patladı.
    İçerden Upuzun Tırnakları Çıkan.
    Tamamen Mavi Kırmızı Derileri Olan Kurtlar Çıkmaya Başladı Beni Gören 1 Kurt Kükredi Ve Üstüme Koşmaya Başladı.

Ben Şoktaydım Ama Sakin Olmam Gerekirdi
    " Düşün David Düşün "
    Dedim Ve Debriajdan Basıp Hızlıca Gaza Yüklendim.
    Araba Yine İstop Etti Çok Heyecanlıydım Kurt Gittikçe Yaklaşıyordu.
    Arabayı Aniden Çalıştırıp Gaza Yüklendim Kurt Çok Yükseğe Zıplamıştı.
    Arabanın Tabelasına Asıldı.
    Ben Geri Viteste Arkama Bakmadan Geri Gidiyodum Kurt Bir Süre Sürüklendikten Sonra Plaka Yerinden Söküldü.

Fırsatımın Bu Olduğunu Düşünüğ Kurtun Üzerine Sürdüm Lanet Olası Kurt
    Tekerleklerin Altında Ezilmişti.
    Bununla Sevinmekle Yetinip Ormanlık Yola Doğru Son Gaz İlerledim Ama Malesef Arkamda Beni Kovalayan Bir Sürü Kurt Vardı.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Biraz Daha Yol Gittikten Sonra Viraj Gördüm Virajı Geçebilmek İçin Yavaşlamam Lazımdı Kendime Güvenip Drift Atmaya Karar Verdim.
    Gaza Yüklendim Vites 1 Deydim Hala Heyecandan Arabanın Bağırma Sesini Bile Duymamıştım Vites 2 Vites 3 Vites 4 Bu İhtiyar Araba İlk Kez Bu Kadar Hız Yapıyordu.
    Birden Ön Kısımdan Dumanlar Yükseldi Görüş Zorluydu.
    Lanet Olası Frenler Kablosu Kopmuştu Vites 5 Teydi Uçurumdan Yuvarlanıyordum Başka Çarem Yoktu.
     Uçurumdan Uçtum.
    Hızla Yere Çakılıyordum Sonra Bir Hesaplama Yaptım İlerideki Göle Düşüceğimi Anladım Aşağıya Bakmış Hesaplama Yaparken Önümdeki 100 Lerce Kuşu Görmeden Aralarına Daldım Belkide Yere Düşen Kuşlar Kurtları Biraz Oyalardı Göle Umduğum Gibi Düştüm Arabanın Kapısı Sıkışmıştı Camı Kırıp Ordan Dışarı Çıktım.

İleride Işıkları Yanan Bir Ev Gördüm.
    Kurtlar Gözden Kaybolmuştu Hemen O Eve Girdim Ve Işıkları Kapattım Bir Panik Odası Buldum Ve Ona Girdim.
    Böyle Eski Evlerde.
    Panik Odası Olması Ne Güzel Bir Şansdı Benim İçin.
    Yukarda Ulumalar Duydum Kurtlar Kapıyı Zorladı.
    Açamayınca Çekip Gittiler.
    Belimdeki El Feneriyle Etrafımı Aydınlattım Burası Bir Cennetti Silahlar Tüfekler Burası Bir Kıdemli Askerin Evi Olmalıydı Bir Köşe Dikkatimi Çekti Ordan Sesler Geliyordu
    Bir Kaç Tüfek Ve Silah Aldıktan Sonra Orda Bulduğum Bir Çantaya Doldurdum.
    El Fenerini Tutuyordum Hemde Tüfeği Karşımda Bir Çocuk Gördüm Birde Dede.
    Burası Onların Evi Olmalıydı.
    İzinsiz Girmiştim.
    Kendimi Tanıttım Dedede Buralardaki Bir Köyden Gelmiş. Burayı Bulup Saklanmıştı.
    Onlarla Tanışıp Kendimi Tanıttım
    " Ben David David Shoulter "
    " Ben Adam Eddy Buda Torunum Dueny Eddy."
    " Ben Polisim Hamburg Eyaletinden"
    Deyip Kimliğimi Çıkardım.
    İkiside Ayağa Kalktı Arabamdan Kurtardığım Çantamdan Bir Çikolata Alıp Verdim Dedesiylede El Sıkıştık.
    Biraz Olsun Rahatlamışlardı Burası Cennet Gibiydi Biraz Etrafı Dolandıktan Sonra.
    Panik Odasının Lambasını Buldum Bir Lamba Vardı.
    Duvarlarda Düğme Aradım Bu Eski İngiliz Usülü Evde Düğme Yerdeydi Bunuda Üstüne Basınca Farkettim.

Işık Yandığında Etrafı Daha Net Gördüm Bir Sürü Üsteğmen Komutan Orgeneral Başbuğ Yıldızları Rütbeler Hepsi Burdaydı.
    Üst Kata Çıkıp Etrafı Kontrol Ettim Kurtlardan Eser Yoktu.
    Gece Yatmaya Gittik.
    Ev Genişti Tüm Kapıları Pencereleri Kilitleyip Yatıyorduk Ama Gece Uluyan Kurtların Sesleri Rahatsız Ediyordu.
    "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  " "Lusian'ın Uluyuşu - Boş Evde Hayat - Bölüm 2 Burada Bitiyor.                              "
    "En Yakın Zamanda Lusian'ın Uluyuşu - Bir Tank - Bölüm 3 Gelicektir                     "
    "Lütfen Düşüncelerinizi Ve Yorumlarınızı Yazınız.                                                  "
    "İyi Kurt Öldürmeler.                                                                                           "
    "                                                                                          Sürüye Dahil          "
    "                                                                                     Alper Şenel-Jerolix      "
    "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "  "

0

26.3.2014

Link kopyalandı.
  • SarpKaya
    Konu: 8 Yanıt: 49
    245 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhabalar,
    Öncelikle bir sorun var gibi, aynı konuyu üç kez yazmışsınız.
    Onun dışında, benim serimden yapılan kopyalar azalmış, çok teşekkür ederim.
    Sizin de güzel bir seriniz olacak inşallah.
    Esen kalın.

0

26.3.2014

Link kopyalandı.
  • Jerolix
    Konu: 12 Yanıt: 38
    255 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Biliyorum Bilgisayarım Yavaştı O Yüzden İki Üç kere yollamış.
    Silmek İçin Giriyorum Hata Veriyor

0

27.3.2014

Link kopyalandı.