ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Lusian mı Wolfteam mı

• kelleciero2490
    Konu: 0 Yanıt: 5
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Bundan Önceki Hikayeler:
    -Haydi Bu Kadar Dinlenme Yeter-http://www.joygame.com/forum/Thread.aspx?t=245078

-Petradaki Kahramanlar-http://www.joygame.com/forum/Thread.aspx?t=244973

-Yük Gemisi Zaferi-http://www.joygame.com/forum/Thread.aspx?t=245171

Yer:WT Kumanda Üssü Saat:08:43

Chris Ve Marien Uyanık Bir Halde Kahvaltı Ederken Angela,Reinhard,Sarah Ve Alexsandro Uyuyordu Birden Chrisin Telefonu Çaldı

-Hahahaha Cjristopher Mühendislerini Hiç Korumuyorsun Onları Bir Binanın Tepesinde Mahsur Bıraktım Gitde Bul Hadi Hahahaha!

-Gidip Bulacağım Lusian Son Gülen İyi Güler Bunu Unutma!

Chris Diğerlerini Uyandırıp Hemen Tahmin Ettiği Bir Binanın Tepesine Gitti

Yer:Operasyon ve Mutasyon Binası Saat:10-30

Chrisopher Angela Sarah Ve Alexsandro Oraya Vardıklarında Hayalet Kurtlardan Bir Grup Onları Karşıladı Onları Hallettiler Ancak Arkadan Bir Hayalet Kurt Geliyordu Sarah Döndü Ve Hayalet Angelaya Doğru Olan Hamlesini Saraha Doğru Çevirdi Kolu Feci Şekilde Yaralanan Sarah Alexsandronun Hayaleti Öldürmesiyle Kurtlabildi
    -TEŞEKKÜR EDERİM ALEXSANDRO!
    Alexsandro:
    -Bu Benim İşim Sarah
    Christopher:
    -Gevelenmeyi Bırakın Mühendisleri Bulmamız Gerek!
    Ve Yola Çıktıktan Hemen Sonra Lusian Karşılarındaydı Ama Garip Olan Yanında Ondan Daha Vahşi Acımasız Görünen Bir Kurt Daha Vardı!Wolfteam Bu Kurda Şaşırır
    Lusian:
    -Size Yeni Dostumu Takdim Edeyim ASMON
    Ve Saldırı Başlar Bir Yapışkan Bomba Üstünde Patlayınca Asmon Sendeler Chris İki Mermi ETSR İle Sıkar Ve Asmon Bayılır Kalır Çünkü Mermi Gümüş Kurşun Kartuşudur
    Christopher:
    -Senden Daha Sonra Doğdu Ama Senden Daha Önce Öleceğine Eminim
    Lusian:
    -Daha Sizi Yeni Tanımaya Başlıyor Yavaş Ol Chris
    Angela Arkadan Dolaşır Ve Mühendisleri Serbest Bırakır Ve Chrise Mesaj Yollar Birkaç HELX-003 Yerleştirdim Kaçmalıyız Chris
    Christopher:
    -Çabuk İmha Et Onları Angela Neden Sorma Hakkın Yok
    Angela:
    -Tamam ııı Ama Bİr Sorun Var Hayalet Kurt Angelayı Alır Ve Helikoptere Bindirir Chris Durumu Fark Eder Ama Helikoptere Ateş Ederse Angelanın 4500 Metreden Aşşağı Düşeceğini Biliyordu
    -HERKES HELİKOPTERE SARAH ALEXSANDRO ANGELA REİNHARD MARİEN ÇABUUUK HELİKOPTERE
    Reinhard Şu Helikopterin İçine Şu İp Mekanizmasını Atıp Angelayı Çek Lütfen Reinhard İpi Atar Ancak Helikopteri İndirir Ve Angela İÇindekileri Halletmiştir Chris Oh İyi Olduğuna Çok Sevindim Ama Angela Yere Düşer Arkasından Bİr Metal Parçası Gövdesinin İçindedir Bütün Wolfteam Ekibi Onu Kurtarır Üsse Dönerler Ve Angela Ameliyathane'ye Kaldırlır Zorda Olsa Metal Parçası Çıkarılır Ve Batık Yer Dikilir Mühendisler Savaş Alanının Geçtiği Yeri Helikopter Merkezi Vardır Mutasyon Bölümlerinide Alırlar Burasının Adını GİRİŞ Yaparlar

Yer:WT Kumanda Üssü Saat:11-00

Angela Nihayet Uykusundan Uyanır Kahvaltı Salonuna Girmeden Chris Onu Karşılar Sana Bir Sürprizim Var Angela Arkana Bak Angela Arkasına Dönünce Pedroyu Görür Ve Yere Yığılır Ancak Pedro Onu Tutar
    Angela:
    -Canım Sen Sen Burayı Nasıl Buldun ?
    Pedro:
    -Ben Burayı Bulmadım Christopher Beni Buldu Lusian Şu Yeni Mutasyonunu Yapınca Bana İhtiyacı Kalmadı Ve Beni Petranın Ortasında Bıraktı Chrisde Beni Bulup En Sevdiğim Kişinin Yanına Getirdi Yani Senin Yanına Canım Ve Sarılırlar Angela Adriana Ve Yigit'inde Geldigini Görür Ve Onlarlada Selamlaşır Artık Wolfteam Daha Güçlü Ve Korkutucu Bir Takım Olmuştur

0

21.8.2013

Link kopyalandı.
  • kelleciero2490
    Konu: 0 Yanıt: 5
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

kamus1 için yazdığım hikaye

0

21.8.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

Çok güzel bir hikaye olmuş ellerine sağlık ve eğer yazmaya devam edersen iyi bir okuyucun olabilirim.

İyi Forumlar.

0

22.8.2013

Link kopyalandı.
  • zzdeanzz
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Bazı Kısımlar Olmamışş

0

22.8.2013

Link kopyalandı.