ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

lucian ve asmon dan devam

• camparato
    Konu: 1 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

lucian ve asmon hurdalıkta dr.richırd'ı öldürmek ister ve dokrotu izler hurdalıkta küçük bir labarutuvar a girerler ve lucian ve asmonun insan olan ailesi görülür doktor baba ve kardeşlere o enjektörü saplar lucian ve asmon sinirlenir gözleri kırmızıya döner annesinin bağışıklık sistemi kuvvetli olmadığı için annesi ölür

2 saat sonra
    lucianın ve asmonun babası ve diğer kardeşi kurt kralı olurlar ve o anda lucian ve asmon dan aynanda ((kurt krallığımız tamamlandı ne insanlık ne hayvanlık ne dostluk ailemizin içinde )) richard a saldırırlar asmon ailesini kurtarır ve etrafını çevrelerler 5 dk sonra
    dr.richard ölmüştür aile tamamlanmıştır ve intikam alınmıştır osırada özel askerler gelir chris ve reinhard gelir kurt kralları kaçrlar ormana giderler orda kurt askerler toplanır her ağaca işaret koyarlar asmon luciana sorar lucian babamızın ve kardeşimizin adı ne olacak?? lucian bilmiyorum babaları anneinizi nabıcaz şimdi gidemeyiz ama intikamımız kötü olucak der ve lucian der kardeşinesözü=ay dolunay karanlık ışığımız aydınalanacak kanla her insnalık seveck ruhumuzu bin insanlık der
    arkiler diğerinide siz yazın devamını getircem bende diğeri mükemmel olacak başladım bile:angry:
    wolfteam-camparato çar dağıtıorum bir kişi kaptı ne kadar beğeni o akdar çar ama kim alıosa sölesin üzerim yüklenio herkes ad yanlışmışta bilmem ne kaç nakit var çarda :D değiştiremezmi :D

0

25.3.2013

Link kopyalandı.