ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

LOG HATASI !!! Kilitli

• IIIgümüşIII
    Konu: 1 Yanıt: 2
    19 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

WOLFTEAMI YÜKLEYELİ 2 GÜN OLDU. 2 GÜNDÜR OYNUYORDUM.. YAKLAŞIK 4-5 GÜN ARA VERDİM.. SONRA TEKRAR GİRMEK İSTEDİĞİMDE ;                                  '' (hata : şüpheli program tespit edildi , diğer programları kapatarak oyunu tekrar açın.) (0xE019100B)''  GİBİ BİR HATA ALDIM.. BÜYÜTEÇ ELİNDE BİR ADAM ÇIKTI... :D         LÜTFEN YARDIMCI OLUN.. OYUNA GİRİŞ YAPAMIYORUM.. MAĞDURUM :))):(((

0

23.1.2016

Link kopyalandı.
  • avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Merhabalar.

Kurulu olan oyun dosyalarınızı silin ve oyunumuzun güncel versiyonunu sitemizden indirip tekrar deneyin. Konuyu yoruma açık olarak bırakacağım. Sorunun devamı halinde benimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

İyi günler.

1

23.1.2016

Link kopyalandı.
  • IIIgümüşIII
    Konu: 1 Yanıt: 2
    19 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

DEDİKLERİNİZİ YAPTIM AMA DEĞİŞEN BİŞİ YOK.. VİRÜS VARMI DİYE PROGRAMLADA TARATTIRDIM AMA YİNE AYNI SORUN LOG HATASI.. HİLEDE YAPMIYORUM .. YAPMAMAMA RAĞMEN YİNEDE LOG GELİYOR!! YARDIMCI OLABİLEN VARSA ÇOK SEVİNİRİM :))

0

23.1.2016

Link kopyalandı.
  • avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

IIIgümüşIII dedi ki;
    DEDİKLERİNİZİ YAPTIM AMA DEĞİŞEN BİŞİ YOK.. VİRÜS VARMI DİYE PROGRAMLADA TARATTIRDIM AMA YİNE AYNI SORUN LOG HATASI.. HİLEDE YAPMIYORUM .. YAPMAMAMA RAĞMEN YİNEDE LOG GELİYOR!! YARDIMCI OLABİLEN VARSA ÇOK SEVİNİRİM :))

Log hatası genelde bilgisayarınızda ki bir modül eksikliğinden sebep doğurabilir. Bu sorunu kökünden halletmek için sisteminizi yeniden kurmanız bu soruna kesin cözüm olacaktır. Format atmanızı öneriyorum.

2

24.1.2016

Link kopyalandı.