ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

kurtların buluşması 2. bölüm

• bomboloski52
    Konu: 3 Yanıt: 6
    66 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

ah lanet girsin Aleksandro öldü kaçın lao.hayır olmaz kaçamayız dedi Rehinard.Pedro Gomes tam kafadan derken stotout tarafından şut çekildi.Kurt hanına mavi takım kaçmaya başladı.Kurt Hanı nda bir sürprizle karşılaştılar.ne görsünler 6 Bahama
    7Levithan10 Asmon ve 18 tane Luessın vardı .Mavi takım  ve Kırmızı takım bir sürelik takım oldu ve Mor takım oldu.(Not:mavi ile kırmızı birleşince mor olur:).Rehinard uzas 12 dwı i çıkardı ve sıktı mermi bitiverdi Bahama ölü taklidi yaptı ve Rehinard:al sana kırmızı bufaloya benzeyen pislik dedi ve Bahama ayağa kalktı ve şidettle kükredi.Rehinard:Ne diyo lan o.Duane Eddy:sen ne diyon pislik herif diyo herhalde.
    Rehinard:o zaman sıçtık Cafer bez getir kaçın lan.Duane Eddy:ne yapcağımızı biliyorum kafamızı toprağa sokup saklanalım o zaman bizi göremezler.Angela Mao:beyler lafınıza dalmiyim ama o ne biçim mantık tamam şurda kurda dönüşelim belki farketmezler.Yiğit Demir:o iyi fikir.Pedro Gomes:lan olm kaçıolar burda bıraktılar bizi koşun lan koşun kime diom ben gitmişler bile.

1

3.5.2015

Link kopyalandı.