ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Kurt Parasına Ne Oldu?

• Cartoonist059
    Konu: 1 Yanıt: 1
    13 JFP
    Kazanılan Rozetler

85Milyon KP nereye gitti Yaptığınız ayıp değilmidir? Böyle yaparak oyuncu kaybediyorsuruz, böyle bir etkinlik yapıldığını duyan arkadaşımı oyuna başlatıcaktım; şimdi iste vaz geçti! Amacınız oyunu batırmaksa yakında batar merak etmeyin. Lütfen ya ilginenin yada daha çok oyuncu kaybediceksiniz Çektiğim nakitler, yaptığım yatırımlar ve harcadığım zaman boşa gitmesinden hiç hoşlanmam! Birde efendim böyle bir etkinlik yapıyorsunuz geri neden alıyorsunuz? onu anlamadım bir iş veya eylem yapıyorsan sonucuna katlanmak gerek 3 saat 30 dakikamı aldı o etkinlik yapılanı yanlış buluyorum ve yapılması gerekeni biliyorsunuz ilgilenmenizi rica ediyorum.

0

3.11.2017

Link kopyalandı.
  • JaUrGo
    Konu: 3 Yanıt: 7
    66 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

WOLFTEAM YETKİLİLERİ 100 MİLYON KP Mİ HİÇBİR GEREKÇE MAZERET VEYA AÇIKLAMA BEKLEMEDEN GERİ İSTİYORUM. YAPTIĞINIZ HIRSIZLIĞIN VE HESABIMA MÜDAHALE ETMENİZİN HUKUKİ YAPTIRIMLARIYLA BENİ UĞRAŞTIRMADAN HAK VE HUKUKUN GEREKTİRDİĞİ ŞEKİLDE İADE EDİN HEM DE ACİLEN

0

3.11.2017

Link kopyalandı.
  • GolgeLLordd
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

40 milyon kurt parasını benden habersız hesabımdan nasıl çekebilirsiniz sizin oyun kurallarınızda böyle yetkileriniz mi var bokunu çıkarttınız artık kendi hatanızı milletin üstüne yıkamazsınız herkezin emeği var o paralarda derhal geri gelmesini yoksa hukuki islem başlatıcagımı tarafınıza bildiririm.

0

3.11.2017

Link kopyalandı.
  • 2910dad
    Konu: 0 Yanıt: 2
    6 JFP
    Kazanılan Rozetler

Wolfteam Oyun Görevlilerinin yaptığı hiç yakışı kalmadı . EMEK HIRSIZLIĞINDAN başka bir şey değil. Madem alacaktınız kpleri neden bizi uğraştırdınız . Gerekinin yapılmasının ve emeğimin karşılığını misliyle talep ediyorum . Böyle devam ederse yakında gerçekten velet oyunu olacaktır

0

3.11.2017

Link kopyalandı.
  • dreamm44
    Konu: 6 Yanıt: 18
    117 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

HESABIMDAKİ TAM 100 MİLYON KPYİ ÇALAN OYUN GÖREVLİLERİNE SESLENİYORUM AYIP DEİLMİ YAPTIĞINIZ ŞEY HER AY OYUNA DÜZENLİ PARA YATIRAN Bİ OUNCUYDUM AMA O KPLERİM İADE EDİLMESSE OYUNU BIRAKICAM HABERİNİZ OLSUN !!!!!!!!!!!!!

0

3.11.2017

Link kopyalandı.
  • dreamm44
    117 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

HESABIMDAKİ TAM 100 MİLYON KPYİ ÇALAN OYUN GÖREVLİLERİNE SESLENİYORUM AYIP DEİLMİ YAPTIĞINIZ ŞEY HER AY OYUNA DÜZENLİ PARA YATIRAN Bİ OUNCUYDUM AMA O KPLERİM İADE EDİLMESSE OYUNU BIRAKICAM HABERİNİZ OLSUN !!!!!!!!!!!!!

0

3.11.2017

Link kopyalandı.
  • dreamm44
    117 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

130 MİLYON KPMİ VE AYRICA TAM 4 SAAT EMEĞİMİ ÇALAN OGLERE SESLENİYORUM BN DEĞERLİ ZAMANIMI VE PARAMI SİZİN OYUNUNUZA HARCIOSAM DEĞERİNİ BİLİN. YAPTIĞINIZ ŞEY RESMEN SUÇ VE ALALEN DOLANDIRICILIK EĞER KPLERİM İADE EDİLMESSE HAKLARIMI HUKUKİ YOLLARLA ALIRIM BİLGİNİZE !!!!!

0

3.11.2017

Link kopyalandı.
  • dreamm44
    117 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

130 MİLYON KPMİ VE AYRICA TAM 4 SAAT EMEĞİMİ ÇALAN OGLERE SESLENİYORUM BN DEĞERLİ ZAMANIMI VE PARAMI SİZİN OYUNUNUZA HARCIOSAM DEĞERİNİ BİLİN. YAPTIĞINIZ ŞEY RESMEN SUÇ VE ALALEN DOLANDIRICILIK EĞER KPLERİM İADE EDİLMESSE HAKLARIMI HUKUKİ YOLLARLA ALIRIM BİLGİNİZE !!!!!

0

3.11.2017

Link kopyalandı.