ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Kurt Parasi (KP) İle Oyunda Güç Sahibi Olmak

• KurtSeyid
    Konu: 9 Yanıt: 27
    237 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Öncelikle Kurt Parası kendiliğinden edinilmesi çok zor olan bir para sistemidir.KP Kutusu Eşyaları ile kolaylıkla KP elde edebilirsiniz.
    1.Adım : Karakter ve Silah Elde Etme ;

*Oyunda karakterimizin olması gerekir.Karakterleri klasik(D.Eddy ve W.Kroll),jenerasyonlar olarak ikiye ayırabiliriz.Klasik karakterler oyun başından sınırsız süreyle size verilen ve en savunmasız karakterlerdir.
    *Oyunda jenerasyon karakterlerin ayrımı yapılamaz.Ancak 1.Jenarasyon (Christopher Smith ve Adriano Tenerio) burada kullanıcağımız karakterlerdir.
    *Bu karakterler Lüks ve Prestij Pakette bulunurlar.Ayrıca yalnızca karakter değil silah da elde edebileceğiniz bu paketler Kp olarak biraz yüksek fiyatlıdır.Lüks ve Prestij Paketin içeriği oyunda vardır. Ama bunları aldığınızda benim önerim ;
    Temel Silah -E.C MC.(kurt ve insanlara karşı etkili)
    1.Silah-C 95 Multicam(kurtlara karşı etkili)
    2.Silah - Zaitsev Cf (insanlara karşı etkili)
    3.Silah - Auz A2 Multicam (kurt ve insanlara karşı az etkili)
    *Bunun dışında size verilecek dövmeleri kullanmanızı tavsiye eymiyorum . Klasik boğa ve pegasus dövmesi işinize pek yaramaz.Ayrıca paketlerden elde edeceğiniz EX MALZEME ler de işinizi çok kolaylaştıcaktır.
    *Son olarak Presij paketten elde edeceğiniz Buz Kurdunu kullanmanızı tavsiye edeiyorum.

2.Adım : Özel Eşya Paketleri ;

*Oyunda ölmemenin ve kurtlara karşı dayanıklığın en üst düzeye çıkaramanın en kolay yolu bu mükemmel eşyalara sahip olmaktır.Bu eşyalara sahip olmadığınız takdirde klasik karakterlerden farkınız kalmaz.
    3.Adım :Kurt Güçlenidiric Dövmeler ;

*Öncelikle prestij ve lüks paket dövmelerinin iyi olmadığını söylemiştim.İşte tam burada Alev Dövmesi Seti işin içine girer.Oyundaki en iyi dövme seti Altın Ejder Dövme Setidir. Ancak bunu kolay kolay değil hiçbir yerde bulamazsınız.(kutular hariç)Bu yüzden ben alev dövmesini tercih ediyorum . Bu arada BJK'liler kartal dövmesi setini de tercih edebilirler.

Bu önerilerin dışında Yp Yükseltici Paketi + Kızıl Pençe + Kurt Yeteneği gibi malzemelere de sahip olabilirsiniz. Ancak Bildiğim kadarıyla güç ve silah slotlarına ihtiyacınız var ki o da ancak nakit yoluyla elde ediliyor. 

*Hmm Unutmadan Ruger-At 3G-Wolfbowl Greanede+T1 AXE  elde etmeniz gereken yan silahlardandır.

Umarım Yararlı olabilmişimdir . Herkese başarılar . Oyunda ekleyebilirsiniz adım :KuRtSeYiTt     :) Emeğe Saygı Beğen :D

0

24.6.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Paylaşım için teşekkürler :)

0

24.6.2014