ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

KURT AVI: ŞANSSIZ BAŞLANGIÇ

• Godmund
    Konu: 1 Yanıt: 1
    13 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Asmon beni gördü hemen koşmaya başladım, güneş panellerinin ardından onu izlemeye başladım , deli gibi beni arıyordu yanıma pedro geldi görünüşünde bir şey yoktu ama sırtında kurt dişi vardı.
    - lanet olsun pedro ısırılmışsın !
    Pedro birden yere düştü ve kılları çımaya başladı kurt oldu, üzerime doğru geliyor
    - dur pedro dur! kendine gel bu sen değilsin,
    - KREWWWW...
    Kaçmaya başladım pedro arkamdan geliyordu güneş panellerinden diğerine zıplarken yakaladı beni yere düştük, tam beni öldürücekti
    - üzgünüm pedro bunu yapmak zorundayım.. ÇIRTTTT KIRTTT...
    Pedro nun boynunu silahım arkasıyla kırdım ,çok  üzgündüm  ama yapıcxak bişey yoktu, ayağa kalktığımda omzumda bi acı hissettim omuzum kanıyordu bir pençe izi vardı, gözlerim karakmaya başladı etraf kırmızı görünüyordu başım zonglamaya başladı tenim yanıyordu
    -AAAA... RAUWWWW...
    Kendime hakim olmalıyım... olamaz bu ıvanov neden benden kaçıyorr..
    -a lanet olsun ellerime noldu..
    Yerdeki suda yansımama baktım bir kurttum... kendime hakim olamıyorum ıvanovu öldürmem gerek kan lazım kannnnn...
    Aniden koşmaya başladım kendimi durduramıyorum.. kendimi durdurmam gerkiyor.. yerden buldum uyutucu iğneyi boğazıma soktumm renkler düzelmeye başladı başağrım durdu etrafta hiç kurt yoktu daha doğrusu benden başka kimse yoktu düzeldim artık kan istemiyorum derken etrafa baktım ve.
    -lanet olsun ıvanoooooooooooooooooovv..
    ellerimde ıvanovun cesedi vardı...

0

20.4.2014

Link kopyalandı.