ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Kurt Avı Modu Pratik Bilgiler (DÜZENLENDİ)

• KurtSeyid
    Konu: 9 Yanıt: 27
    237 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

-Kurt avı modu ;
    KURT AVI İSYAN - C VE D  olarak 3 e ayrılır.

İsyan: .İnsanlar canlarını hiçbir şekilde arttıramaz.Kurtların en güçlü olduğu moddur.
    C:İnsanlar ve kurtlar canlarını yükseltebilirler.Adil Moddur.
    D:İnsanların öldürdükleri kurtlar tekrar insan olarak canlanırlar.İnsanların güçlü olduğu moddur.
    TAKTİKLER:
    *Eğer güçlü bir kurt dizilimine sahipseniz ve rütbesi yüksek olan kişilere karşi oynuyorsanız KURT AVI İSYAN ı seçin ve rakiplerinizi yok edin !

*Karakter diziliminiz iyiyse C ve D modlarını seçebilirsiniz .

*Kurt krallarına karşı EM 32 MC - ETSR GL veya MC - EM 200 BSG - UZAS - AAA12 - AĞIR MAKİNELİ TÜFEK en iyi silahlardır . E.C kurt krallarına karşı (SL dışında) çok etkili değildir.

*Kurtlar için EJDER DÖVMESİ ALTIN SETİ - BOĞA DÖVMESİ ALTIN SETİ - ASLAN DÖVMESİ ALTIN SETİ - KIZIL PENÇE - İLKYARDIM VE ENERJİ PAKETLERİ en iyi donanımlardır.

*Zombi kurtlara normal bir insan bile saldırabilir . Ancak karakterseniz ve özel eşya paketine sahipseniz onları kovalayın :)

*Kral Kurtlara (BAHAMA HARİÇ) ekipmanlı karakterler ile saldırabilirsiniz. Ancak onlardan kaçın , onları kovalamayın.

*Eğer (Wolfteam Tr'de imkansız) karşınıza BAHAMA çıkarsa sakın onla uğraşmayın diğer kralların aksine savunması en fazla olan kral kurttur . İnsanları ve karakterli ekipmanları dövme ve pençesiz bile çok kolay bir şekilde yenebilir.

*Tek insan kaldığınızda kurtların tahmin edemeyeceği yerlere gidin.

Çok insansanız birlikte hareket edin .
    *UZAS VE AAA12 silahları ile kral kurtlara saldırabilirsiniz.(Normal insanken bile)

*Kral kurtların sağ tık saldırıları çok güçlüdür. Onlarla dans edercesine oynayın ki sizi bu saldırıyla alt edemesinler.

*Kurt avında en rahat SECTOR 7 en zor KAFES haritasında savaşırsınız. (unutmayın kafes Lucian'ın evi . :D )

*Sakın Zaitsev-Kar 98 gibi silahlarla şov yapmaya çalışmayın . Tabii özel ekipmanlarınız yoksa.

*Gümüş Kurşun alın .

*Kurt Avı modu paketi alabilirsiniz. İnsanken bile işinize yarayacaktır.

*Mavi Takımın En Güçlü Bay Karakteri Christopher Smith(1.Jenerasyon)dur . Özel Ekipman Paketiyle Durdurulamaz.

*Mavi Takımın En Güçlü Bayan Karakteri Sarah Linda(4.Jenerasyon)dur. Kurt Görünüm Paketi ile bile durdurulamaz. (SPİKESFİRE ÖNERİSİYLE)

Karakterlerin YP Oranları eşit olabilir. Ben kullandığım karakterleri karşılaştırıp bir sıralama yaptım. Örn Marien'i kullanmadım ve gücünü bilmiyorum !

Siz de bildiklerinizi eklerseniz sevinirim :)

0

10.6.2014

Link kopyalandı.
  • spikesfire
    Konu: 0 Yanıt: 11
    36 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Usta estr mc iyi uzas iyi tamamda bgg nasil iyi gidiyo bu modda ozellikle giris haritasinda anlamadim. Sen dun yazdin diye gittim aldim iyi sniper ama bu modda hantal kaliyor gibi?

0

10.6.2014

Link kopyalandı.
  • KurtSeyid
    237 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

spikesfire dedi ki;
    Usta estr mc iyi uzas iyi tamamda bgg nasil iyi gidiyo bu modda ozellikle giris haritasinda anlamadim. Sen dun yazdin diye gittim aldim iyi sniper ama bu modda hantal kaliyor gibi?

Bunlar sadece öneriler :) Em 200 BSG 'yi kastediyorsunuz galiba. Etsr benzeri bir silah kafaya hedef alırsanız işe yarayacaktır.Gövdede eğer zombi kurta karşı oynuyosanız iyidir ancak Lusian'ı pek kolay alamazsınız. Aslında bu ETSR içinde geçerlidir :)

0

10.6.2014

Link kopyalandı.
  • spikesfire
    36 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

KurtSeyid dedi ki; simdi etsr seri bir silah. Bu silahin yeniden doldurmasida uzun. Siz cok oynadiniz mi bu silahla? Baya yavas cunku. Sniper modu icin iyide kurt avi gibi hiz isteyen bi modda bilemiyorum
    spikesfire dedi ki;

Bunlar sadece öneriler :) Em 200 BSG 'yi kastediyorsunuz galiba. Etsr benzeri bir silah kafaya hedef alırsanız işe yarayacaktır.Gövdede eğer zombi kurta karşı oynuyosanız iyidir ancak Lusian'ı pek kolay alamazsınız. Aslında bu ETSR içinde geçerlidir :)

0

10.6.2014

Link kopyalandı.
  • KurtSeyid
    237 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

spikesfire dedi ki;
    KurtSeyid dedi ki; simdi etsr seri bir silah. Bu silahin yeniden doldurmasida uzun. Siz cok oynadiniz mi bu silahla? Baya yavas cunku. Sniper modu icin iyide kurt avi gibi hiz isteyen bi modda bilemiyorum
    spikesfire dedi ki;

Haklısınız ben oynadım ama ekipmanım vardı kusura bakmayın ekipmanım olduğu için kurtlar bana saldıramıyorudu çok fazla o yüzden benim işime yaramıştı. Yanlış tavsiyeyse özür dilerim

0

10.6.2014

Link kopyalandı.
  • spikesfire
    36 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Pedro gomez ozel seri ile oynuyorum bende ama ekipman dediginiz nedir?

0

10.6.2014

Link kopyalandı.
  • KurtSeyid
    237 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

spikesfire dedi ki;

Yo hayır ben kurt avı modunda ekipmanlıydım. Angelo Mao özel ekipman paketi :))

0

10.6.2014

Link kopyalandı.
  • spikesfire
    36 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

KurtSeyid dedi ki;
    spikesfire dedi ki;pardon iste mavi takimdada ozel seri karakterim var. Bu ozel seriler ekipmanli sayilmiyor mu

Yo hayır ben kurt avı modunda ekipmanlıydım. Angelo Mao özel ekipman paketi :))

0

10.6.2014

Link kopyalandı.