ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

KULHAKKI KLANINA ALIM VARDIR

• insarcil
    Konu: 1 Yanıt: 2
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Tanıyan varsa bilmiyorum ama 6 aydır klanlara girmiyordum . %90 ında hile - buglu adamlar oluşundan dolayı

Oyun artık zıvanadan çıkmış durumda olduğu için eğer yardım ederlerse hepsine karşı bir olup böyle güzel bir oyunu kurtarmak adına, bugüne kadar bug yapmamış hileye bulaşmamış temiz kardeşlerimi bir araya getirmek amacıyla böyle bir işe adım attım.

Oyun bizi sinir sahibi etti işte. Oyunun hakkını veren çok az insan vardı Oyunda bir çok insana( öndeyken setle pusanmı dersin hile kullananamı dersin onları safça koruyanlaramı dersin) kötü laflar ettim hiçbirinden özür dilemiyorum çünkü hepsi hakediyordu. Zamanında hile dediklerimizin 2-3 ay geçmeden hile videoları ortaya çıkıyordu yada dünkü abi abi çekenler hile alıp adam oluyordu sonra insarcil hile dediği için kötü oluyordu herkesle işte neyse..

KLANIMIZA ALIM ŞARTLARI
    0-:):) ÖNCELİKLE AMACIMIZ DOSTLUK KARDEŞLİK SONRA OYUNU TEMİZE ÇIKARMAK TEMİZ OYNAYARAK GERÇEK OYUNCULUĞUN NE DEMEK OLDUĞUNU HERKESE GÖSTERMEK.
    1-)ADAM OLDUĞUNA İNANAN
    2-)BUGÜNE KADAR BUG YAPMAMIŞ HİLE KULLANMAMIŞ
    3-)18 YAŞ ÜZERİ
    4-)RÜTBE ÖNEMLİ DEĞİL AMA YÜZBAŞI ÜSTÜ OLMASI TERCİHTİR(NEDENİ OYUNA BİRAZ ÖNEM VERMESİ AÇISINDAN - GÜNDE 1 SAAT OYUNA GİRMELİ)
    5-) TS İŞLERİNİ KLAN TOPLANINCA KONUŞACAZ
    6-)ALTINLA DİZİLİ KARAKTERİ VE C-95 SL Sİ OLMASI YETERLİ
    7-)BAŞLADIĞI İŞİ YARIM BIRAKMAYACAK, VAZGEÇMEYECEK , İNANACAK
    8-)ZORLA VSLER OLMAYACAK KEYFİ YERİNDE OLAN VE VS ATMAYI İSTEYENLER VS ATACAK

TÜM TEMİZ KARDEŞLERİMİZİ KLANIMIZA BEKLERİZ.

BAŞVURAN ARKADAŞLAR PM ATIP KENDİNDEN BİRAZ BAHSEDERSE SEVİNİRİM.

insarcil

https://www.facebook.com/insarcil buradan gerekli bilgilere ve herhangi bir sıkıntı durumunda bildirebilirsiniz

BU ARADA RÜTBEM GÖREVLİ ALBAY SIRALAMAM: 311

0

5.1.2013

Link kopyalandı.