ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

KP Kutusu'nun droplarını düzeltseniz çok iyi olur! Kilitli

• convulexcr
    Konu: 1 Yanıt: 1
    -17 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

KP Kutusu'ndan sürekli 1.000 KP çıkıyor, yaklaşık 1-2 aydır bu sorun devam ediyor. Ne zaman düzeltilecek bu sorun? Mağdur oluyoruz verdiğimiz paralar boşa gidiyor. 200 adet KP Kutusu açıyorum, 150 tanesi 1.000 KP çıkıyor, ne anlamı var bu kutuya para vermenin? Lütfen bu soruna en kısa sürede çözüm bulun.

0

25.2.2014

Link kopyalandı.
  • micestylexxd
    Konu: 0 Yanıt: 2
    72 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bunun sorun olduğundan şüpheliyim. Bilerek yapılan birşey olabilir.Eğer gerçekten sorun olduğunu düşünüyorsan destekle iletişime geç. Buradan sana beklediğin cevap gelmeyebilir. Destekden cevabını alabilirsin bunun sorunmu kasten yapılan birşey mi olduğunu öğrenebilirsin.

0

25.2.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

Wolfteam ekibinin yaptığı bir durum değildir.

0

25.2.2014

Link kopyalandı.
  • kero4154sanane
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

asdfasdfasdfasdfasdfasdf

0

25.2.2014

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

1 + ?? KAMPANYASI OLDUĞU GÜNLER KUTULARDA OYNAMAYA YAPIP ( BÜYÜK İHTİMAL BUG ) MİLLET FAZLA KUTU ALSIN AMA AZ VE İŞE YARAMAZ ŞEYLER ÇIKSIN DİYORLAR . TAMAM 1 + 30 CAZİP VE GÜZEL AMA İÇİNDEN ADAM GİBİ BİR ŞEY ÇIKMADIKTAN SONRA NE ANLAMI VAR . 1 + 3 KURT PARASI KUTUSUNDAN YAKLAŞIK 63K KURT PARASI ÇIKMIŞKEN 1 + 30 KUTULARINDAN TOPLASAN 35-40K CİVARI ÇIKTI . OLİMPİYATI SÖYLEMEYE BİLE GEREK YOK . ADI DEĞİŞSİN KURT AVI KUTUSU OLSUN . ÇÜNKÜ  ÇOĞUNDAN ASMON VE EM-32 MC ÇIKIYOR .. ÖZEL KURT ÇIKAN VAR MI SON GÜNLERDE VARSA BİLE BİR ELİN PARMAKLARINI GEÇMEZ

0

25.2.2014

Link kopyalandı.
  • dogukanferid
    Konu: 2 Yanıt: 5
    92 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

böyle durumlarda sana tavsiye vereyim gece aç kutuları.1 k kp gelmesinin nedeni o saatlerde çok fazla kişi kutu açıyor ve otomatikman herkese küçük kpler gidiyor bazı kişilere ise daha fazla.Oyuncuların seyrek olduğu zamanlarda oyuna girersen senin için daha iyi olur.

İyi oyunlar

0

25.2.2014

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

GECE AÇMIŞTIM O KUTULARI . DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK

0

25.2.2014

Link kopyalandı.
  • micestylexxd
    Konu: 0 Yanıt: 2
    72 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

nacarde dedi ki;
    1 + ?? KAMPANYASI OLDUĞU GÜNLER KUTULARDA OYNAMAYA YAPIP ( BÜYÜK İHTİMAL BUG ) MİLLET FAZLA KUTU ALSIN AMA AZ VE İŞE YARAMAZ ŞEYLER ÇIKSIN DİYORLAR . TAMAM 1 + 30 CAZİP VE GÜZEL AMA İÇİNDEN ADAM GİBİ BİR ŞEY ÇIKMADIKTAN SONRA NE ANLAMI VAR . 1 + 3 KURT PARASI KUTUSUNDAN YAKLAŞIK 63K KURT PARASI ÇIKMIŞKEN 1 + 30 KUTULARINDAN TOPLASAN 35-40K CİVARI ÇIKTI . OLİMPİYATI SÖYLEMEYE BİLE GEREK YOK . ADI DEĞİŞSİN KURT AVI KUTUSU OLSUN . ÇÜNKÜ  ÇOĞUNDAN ASMON VE EM-32 MC ÇIKIYOR .. ÖZEL KURT ÇIKAN VAR MI SON GÜNLERDE VARSA BİLE BİR ELİN PARMAKLARINI GEÇMEZ

Ozaman sana onun püf noktasını söyleyim. Ben öyle yapıyorum.hergün 5 er tane aç.Biraz zaman geçtikten sonra droplar düzeliyor özel kurt çıkıyor.

0

26.2.2014

Link kopyalandı.