ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

KP kutusunda düzeltilmesi gereken büyük sorun Kilitli

• raki
    Konu: 4 Yanıt: 13
    391 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

kp kutusundaki sorunu hala çözemedim nasıl bi sistem ile bunu yapıyosunuz onuda bilmiyorum ama her açılan 10 kp kutusundan en az 6 tanesinden bilinçli bir şekilde 1000 kp çıkıyor resimde de açık ve net olarak görünüyor zaten çıkan kp ler genelde 5 bin - ile 9 bin arası oluyor ,nadiren nadiren diyorum çünkü 10 bin-20 bin-30 bin kp ler ve çok çok nadir çıkan 50 bin kp var daha da üstü çıkmıyor zaten tabikide hepsi 50 bin çıksın demiyorum ama bu işi az biraz mantığa oturtun ve şu kp kutusuna bir el atın artık 1000 kp görmekden sıkıldık, 1000 kp olsun fakat en az 2 adetde tatmin edici kp çıksın, kp dükkanına 1,5 milyonluk silahlar,karakterler koyuyorsunuz özel kurt yeteneğini 750 bin kp ye koyuyorsunuz  ama kp kutusunda her 10 kutudan en az 6 tanesinden 1000 kp çıkıyor sizi mantığa davet ediyorum şu konuya bi el atın da sihirli ellerinizi görmüş olalım 
    Not: bu sadece 10 kutu ile denenememiştir bilginize en az 300-350 kutu açılmış ve her 10 tanesinde en az 6 adet 1000 kp çıkmıştır isterseniz uzun bi video da çekebilirm bi daha .
    SAYGI 'lar

0

15.4.2015

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhaba,
    Öncelikle KP Kutusundan çıkan KP'lerin tamamının şans işi olduğunu belirtmek isteriz. 5 kutu açılımında tamamı 10.000+ KP'de çıkabilir, 5 kutu açılımında tamamı 1.000 KP'de...
    İyi forumlar dilerim.

2

15.4.2015

Link kopyalandı.