ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Kp Kutusu Kilitli

• JoyStarTR
    Konu: 143 Yanıt: 326
    -71 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

YAPTIĞINIZ AÇIKLAMA İÇİN TEŞEKKÜRLER . İSTEDİĞİMİZ CEVAP BUYDU

Biz teşekkür ederiz.

Sizlerden ricam var 3.5 yıldır joygame oyuncusuyum ve tek böyle düşünmediğimide oyuna girerek oyunu karaktersiz oynayarak insanların hallerini anlayabilirsiniz sadece bir hesap açın ve girin s2 veya kurt avına 1 el oynayın herkesde karakter herkesde uzas,m6 gibi silahlar bende uzasda var dövme setide özel versiyon karakter de ama hiç memnun değilim oyunun halinden 2011 den sonra oyun mahvoldu o zamanlar dövmesiz buz kurt ile insan alabilirken şimdi dövme yi bırak 32 puanlık kurt zp olan dövmelerimle karşımdaki adamı alamıyorum m6 lar uzaslar herşey havada uçuyor.Sadece anlayış istiyorum uzas ları dövme setlerini karakterleri fiyatlarını arttırsanız ayrıca özel kurt yeteneği ile taklada 250 canlı karakterim tek yiyor üstelik kurtta dövme olmasa bile çok komik sonra kurt avında yiğit d. 3g swat karakterim tek yiyor sağ tık yumruk bile değil bakın havada pençe çok komik içimdekileri döktüm sadece.

0

31.7.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

Bu görüşlerinizi gerekli yerlere ileteceğim.

İyi Forumlar.

0

31.7.2013

Link kopyalandı.
  • democ23
    Konu: 0 Yanıt: 13
    -93 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Bu şeyi bende çok yaşadım. 240 CANLI özel pedro karakterım özel christoper den taklayla tek yıyor kı benım dovme setım ve uluma korumam tamken.

LÜTFEN ARTIK GEREKLİ YERLERE İLETMEYİ BIRAKINDA CÖZÜM ÜRETİN.

0

3.8.2013

Link kopyalandı.