ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

KP İndirimini Geri İstiyoruz Emegimizin Karsılıgı! Kilitli

• ahmessi
    Konu: 6 Yanıt: 9
    -20 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Evet 02.08.2013 Tarihinde 00:00-8:00 saatleri Arası Yapılan Bakım sonrasında Kp indiriminin kalktıgını Gördüm... KP indirimi aslında emegimizin karsılıgını almamız demekti. Ama siz bunu kaldırdınız Acıkcası Ben geri istiyorum. Örnegin:Bir Albay Arkadas O rütbeye gelene kadar Kac KP yapmistir bu KP leri rahatca Harcamalı O rütbeye gelene kadar KP biriktirse Ancak Alabilir Kurt Koşuşunu. Cok Pahalı.Simdi kp kutusunu alan basıyor koşuyu basıyor dögmeleri Bnm istedigim KP kutusunun kalkması Yada sadece özel günlerde kullanılması Ve Kp lerin hic Yoktan %50 indirim olması.
    Böylece Bu oyuna emek verenler KP ile emeginin karsılıgını alabilecek Yani illaki Nakit de Nakit diye bisi yok..

0

2.8.2013

Link kopyalandı.
  • khakan619
    Konu: 32 Yanıt: 116
    -24 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar

Kp indiriminin bitmesine 1-2 gün kala kp kutuları 1+2 olarak satışa sunulmuştu ve sizde alabilirdiniz.

Kp indirimi 4-5 gün oyunda aktif olmadı, tam tamına 20 gün oyunda aktif oldu ve bu süre bizce yeterli bir süreydi.

İyi forumlar.

0

2.8.2013

Link kopyalandı.
  • tluxas2
    Konu: 2 Yanıt: 12
    12 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

1+2 etkinliği olduğunda kp indiriminin bitmesine 2 gün kaldığını söyleseydiniz alırdık yaptığınız pek mantıklı değil.Hiçbir bilgi werilmeden indirimi durdurdunuz.

0

2.8.2013

Link kopyalandı.
  • batuaslan17
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

tekarar olsun oyuna giremeyenler vardı 1 2 gün daha uzasın lütfen joygame ekibi

0

2.8.2013

Link kopyalandı.
  • ahmessi
    Konu: 6 Yanıt: 9
    -20 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

1+2 etkinliği olduğunda kp indiriminin bitmesine 2 gün kaldığını söyleseydiniz alırdık yaptığınız pek mantıklı değil.Hiçbir bilgi werilmeden indirimi durdurdunuz.

çok katılıyorm bnm 30 k kpm vardi Her gün 2 k kp kastım. Anca geldi Birazdaha tutup alıcaktım hemen bitirdiniz.. illa kp kutusu alında cebimize para gelsin Diyosunuz.. Kusura bakma kardeşim ama bu bi gerçek..

0

2.8.2013

Link kopyalandı.
  • EFOR555
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

arkadaşlar bnce hiç mantıklı değil aynen arkadaşın dediği gibi haber verilseydi alırdım şu an bnde 77754 kp war lütfen 3-4 gün daha uzatılsın :adore::adore::adore:

0

3.8.2013

Link kopyalandı.
  • SelientDead
    Konu: 0 Yanıt: 2
    -77 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

1+5 var diye gitim KP kutusu aldım 75K kp var ne yapacağım şımdi ben buna yardım edin KP dükkanı kampanyası gene gelcekmi ?

0

3.8.2013

Link kopyalandı.