ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Kp Dükkanına İndirim Gelsin Kilitli

• ErayUcel14
    Konu: 12 Yanıt: 24
    -440 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Nerdeyse her Hafta Nakit Dükkanına İndirim Geliyor Bu güzel birşey fakat 1 kezde KP DKKANINA İndirim Gelse Fene Olmaz bence 1 kez yada 2 kez size kalmıs bir sey fakat sadece nakit dükkanına gelmesin ayda yılda 1 kez kp dkkanına gelsin

yinede siz koycaksınız karar sizin OG ve TY ler Hayırlı Ramazanlar Tüm Yönetici ve Oyuncu Arkadaslarıma

0

8.7.2013

Link kopyalandı.
  • rex215x
    Konu: 0 Yanıt: 1
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

haklısın kardeş bende 55 bin kp var set alcam alamıyom en azından /30 indirim gelse alcamset nakitlese krkter +silah alcam gelse iyi oyun

sanada hayırlı ramazanlar

0

8.7.2013

Link kopyalandı.
  • by_nefret2323
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Evet Ogler arkadaşlarım haklı. Evet bir kere geldi ama bir kere daha gelsin. O zaman kp yoktu. Her hafta nakit dükkanına geliyor. Bir düşünün kp kazanılıyo. Nakit dükkanı para kazandırıyor size. Nolursunuz. Altın setlerden alcaz. %75 indirim olsun.

0

7.9.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

Bu önerinizi gerekli yerlere ileteceğim den emin olabilirsiniz.

İyi Forumlar.

0

8.9.2013

Link kopyalandı.
  • mikayil
    Konu: 82 Yanıt: 828
    -61 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Ben Joyagme kurulduğundan beri wolfteam oynadım bazen ara verdim ve şimdiye kadar biri yüzde doksan öbürü yüzde yetmiş 2 kez kp dükkanında indirim gördüm

0

9.9.2013

Link kopyalandı.
  • jessi15JP
    Konu: 0 Yanıt: 18
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Nerdeyse her Hafta Nakit Dükkanına İndirim Geliyor Bu güzel birşey fakat 1 kezde KP DKKANINA İndirim Gelse Fene Olmaz bence 1 kez yada 2 kez size kalmıs bir sey fakat sadece nakit dükkanına gelmesin ayda yılda 1 kez kp dkkanına gelsin

yinede siz koycaksınız karar sizin OG ve TY ler Hayırlı Ramazanlar Tüm Yönetici ve Oyuncu Arkadaslarıma

Kp Dükkanında Nakit Dükkanındaki Eşyalardan Daha Güçlü Eşyalar Olduğu İçin Çok Nadir İndirim Yapılması Saçma Olmaz mı ? Geçen 1-2 AY İçerisinde Yapılmıştı Diye Hatırlıyorum. Kim Herkeste Özel Kurt Yeteneği Ejder Set ve Özel Versiyonların Olmasını İster Ki.

0

15.9.2013

Link kopyalandı.