ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

KP Dükkanı Hakkında Öneriler Kilitli

• KingAsiWolft
    Konu: 1 Yanıt: 7
    43 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

30 gnlk özel Kurt Yeteneği 149000 KP olsun 30 Gnlk özeller 110000 KP olsun 7 gnlk özeller 35000 KP olsun ki KP kutusu açınca boşa gitmesi ve İnsanlar sevinsin Bu oyun biz olmasak yürümez hem bunu duyan KP kutusu için Bayağı nkt çeker ;)

0

13.6.2014

Link kopyalandı.
  • TlhArsln
    Konu: 1 Yanıt: 2
    28 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

sonra oyunun suyu çıksın herkes takla kullansın özel karakter kullansın değil mi ? Mümkün olduğunca az kişi alacak ki oyunun tadı çıksın. Önemli olan herkeste görememek herkeste olduktan sonra bir anlamı olmaz.

0

13.6.2014

Link kopyalandı.
  • dravke
    Konu: 8 Yanıt: 59
    1269 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Aynen bende katılıyorum.KP Dükkanındaki eşyalar bence çok pahalı.

0

13.6.2014

Link kopyalandı.
  • KingAsiWolft
    43 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

TlhArsln dedi ki;
    sonra oyunun suyu çıksın herkes takla kullansın özel karakter kullansın değil mi ? Mümkün olduğunca az kişi alacak ki oyunun tadı çıksın. Önemli olan herkeste görememek herkeste olduktan sonra bir anlamı olmaz.
    Oyun a KP kutusu aldığım da 31 tane 140000 KP çıkı ben nsl Takla alcam ? 

0

13.6.2014

Link kopyalandı.
  • KingAsiWolft
    43 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

TlhArsln dedi ki;
    İnsanın bütcesi var

0

13.6.2014

Link kopyalandı.
  • lphens1
    Konu: 4 Yanıt: 15
    174 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Arkadasa Katılıyorum.Siz Ne Kadar Oyun Batar Desenizde arkadasın önerisi düşük bir öneri deyil zaten 1+20 etkinliğinde 1 tane yılbası kutusu alan birisi rahatlıkla 30 gunluk özel versiyon cıkarıyor ec + ejderleri saymıyorum.neyse konumuza dönelim KP kutusundan ortalama olarak 50 KP kutusundan 250k gbi bir KP cıkarıyoz 749,000KP demek bir taklaya 1+20de bile 40TL gbi bir rakam oluyor.bence cok pahalı tamam oyun batmasın diyorsunuz ama böle fiyatlar oldugu sürece adamlar Hi'le ye yöneliyor 40 TL verip 1aylık takla alacagına gidiyor 5TL daha Verior 2aylık Hi'le Alıyor Ve Envanteri Oluyor Baseyi Tarıyor Taklasıda Cabası. 

OYUNCULARIN Hİ-LEYE YÖNLENMEMESİ İÇİN FİYATLAR DÜŞÜRÜLMELİDİR..
    katılanlar varsa yorumlarsa sevinirim iyi forumlar.

0

17.6.2014

Link kopyalandı.
  • KingAsiWolft
    43 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Hakısın

0

17.6.2014

Link kopyalandı.
  • SerkanBaba5197
    Konu: 2 Yanıt: 711
    7027 JFP
    Sürü Lideri
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

lphens1 dedi ki;
    Arkadasa Katılıyorum.Siz Ne Kadar Oyun Batar Desenizde arkadasın önerisi düşük bir öneri deyil zaten 1+20 etkinliğinde 1 tane yılbası kutusu alan birisi rahatlıkla 30 gunluk özel versiyon cıkarıyor ec + ejderleri saymıyorum.neyse konumuza dönelim KP kutusundan ortalama olarak 50 KP kutusundan 250k gbi bir KP cıkarıyoz 749,000KP demek bir taklaya 1+20de bile 40TL gbi bir rakam oluyor.bence cok pahalı tamam oyun batmasın diyorsunuz ama böle fiyatlar oldugu sürece adamlar Hi'le ye yöneliyor 40 TL verip 1aylık takla alacagına gidiyor 5TL daha Verior 2aylık Hi'le Alıyor Ve Envanteri Oluyor Baseyi Tarıyor Taklasıda Cabası. 

OYUNCULARIN Hİ-LEYE YÖNLENMEMESİ İÇİN FİYATLAR DÜŞÜRÜLMELİDİR..
    katılanlar varsa yorumlarsa sevinirim iyi forumlar.

Size katılıyorum. +1

0

17.6.2014

Link kopyalandı.