ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Klan üysei hile yapmış Kilitli

• LYCAN
    Konu: 2 Yanıt: 8
    -4 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Adım Yunus Emre Akyürek Üyeliğim(LYCAN2EA) 2 Gün önce bir klana katıldım klan başkanı çok iyi oynuyordu. sonra adamın hile olduğu kesinleşdi çünki benle beraber klana giren bi arkadaşım daha benimle birlikde 15 gün ve %50gp %50 altın düşürümüne uğruycak bence böyle bi adaletsizlik olamaz adam yapıyorsa o banlansın bizim suçumuz ney ayrıca ceza bölümüne baktığımda en az 3 oyuncu hile yapmalı yazıyor cezanın uygulana bilmesi için ama sadece bu adam süper oynuyordu adam bin başıydı bin başı çar ile hile yapacağını düşünmedim bile ben ki albayım hayatda en değer verdiğim şeylerden biri olan çarıma zarar gelmesini istemem ki benide banladınız ben size atığım videoları görebilirsiniz talep bölümünden hile yapana karşıyım direk videosunu youtube yükleyip desteğe atıyorum cevap hep aynı görüntü bozuk bilmem ne bi bahane yazıyor kimse ban yemiyor yine giriyor aynı adam oyunuma base tarayıp cıkıyor bi bitmiyolar ben şimdi ne yaptımda ceza yiyorum hileyi ben yapsam al üyeliğimi bırakırım oyunu ama değer verdiğim bişey üyeliğim. OYUN GÖREVLİSİ (OG) İNİSİYATİFİ kulanmasını rıca ediyorum lütfen bir iylik yapın bir daha klana bile girmem üyeliğmin gp düşümü beni çok üzer yapmadığım bi şey veya bilmediğim bi şey için beni yargılamayın umarım bir şeyler yapa bilirsiniz okudunuz için tşkler. (Klanlar yüzünden banlanan arkadaşlarada geçmiş olsun gerçekden oyuna emeğini vermiş insanların suçsuz banlanması saçma bi durum)

0

6.5.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Bu konularda tolarans tanınacağını düşünmüyorum. Oyuncular atıldıysa lütfen klanınızı temiz tutmak amaçlı alacağınız oyuncuları inceleyin.

0

8.5.2014

Link kopyalandı.