ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Klan Banında rütbe düşermi ?. Daha önce 2 kere apex yedim Kilitli

• katilmert04
    Konu: 4 Yanıt: 7
    67 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Arkadaslar Klanım Olan RisPeTTo nun üyelerinin hepsi ban yedi . daha önceden 2 kere apex ban yedim . Şimdide bu bandan yedim rütbem düşürülürmü . Suanda bir düşme yok .

NOT : Benim Çarım 15 günlük ban yedi diyenler gelmesin .  Sadece bilgisi olan arkadaslar gelsin . Kesin bir cevap istiyorum düşcek yada düşmicek

Teşekkürler...

0

27.8.2014

Link kopyalandı.
  • ofedaialbay
    Konu: 0 Yanıt: 2
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

HACI HEPSİ DÜŞECEK KEMİK OLACAK As:d

0

27.8.2014

Link kopyalandı.
  • sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

• Klanların Dikkatine!

- Herhangi bir klanda, 3.Parti program nedeniyle OG'ler tarafından veya Apex tarafından en az 3 oyuncunun yasaklanması / ceza alması durumunda tüm klan üyeleri ceza alacaktır ve klan kapatılacaktır. Klan başkanları (kendi üyeleri dahilinde) klanlarını kontrol etmek, adaleti sağlamak ve oyun düzenini korumakla/sağlamakla yükümlüdür. Bu ceza işlemi bildirim yapılmaksızın uygulanacaktır ve tüm ceza işlemlerinde geçerli olduğu gibi bu ceza işleminde de Oyun Görevlisinin takdir yetkisi bulunur, gerekli gördüğü takdirde ceza uygulanabilir.

A) Daha önce ceza almış ise (Hile / Hack ve 3. Parti program Nedenleriyle / Apex / OG tarafından)
    - 1. Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma ve %50 veya %75 GP+Altın+Kazanma / Kaybetme+Ölme / Öldürme düşümü

B) Daha önceden ceza almamış ise
    - 1. Ceza: 15 Gün Uzaklaştırma

0

27.8.2014

Link kopyalandı.
  • sardunya2002
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

ofedaialbay dedi ki;
    HACI HEPSİ DÜŞECEK KEMİK OLACAK As:d

Bilmediğiniz konularda yorum yapmayınız!

0

27.8.2014

Link kopyalandı.
  • katilmert04
    Konu: 4 Yanıt: 7
    67 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Kardesim bana kesin birşey söyle . arastırdım kafam 300milyon oldu . açıkca söyle daha önce 2 kere apex ban yedim simdide klan haksız kazanc .

0

27.8.2014

Link kopyalandı.
  • sardunya2002
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

katilmert04 dedi ki;
    Kardesim bana kesin birşey söyle . arastırdım kafam 300milyon oldu . açıkca söyle daha önce 2 kere apex ban yedim simdide klan haksız kazanc .

Apex banın ceza sistemi ile ilgili alakası yoktur. Ceza sisteminde klanınız önceden ceza almışsa rütbenizin de düşeceği yazıyor. Apex ban isterseniz hiç yemeyin isterseniz 10 kez yiyin. Onunla ilgili bir alakası yoktur.

0

27.8.2014

Link kopyalandı.