ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Klan Arıyorum !

• JonSnoow
    Konu: 2 Yanıt: 12
    65 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Selamn aleyküm adım emre 18 yaşındayım çift set , özeller , ec , slot hepsi var nakit sorunum yok , KD 2,19 , Rütbem : Kıdemli İdari Başçavuş.Seviyeli dostluğun ön planda olduğu bir klan arıyorum buda karakter linkim : http://www.joygame.com/wolfteam/profile.aspx?u=WithouNN İsterseniz forumdan ö.m atın isterseniz face den mesaj atın facebook.com/kamooon88

0

26.9.2014

Link kopyalandı.
  • fredric12
    Konu: 3 Yanıt: 20
    291 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Tam aradığımız biri  olabilirsin.Klanımıza  yakında alımlar  olcak.Genelimiz Tuğgenaral Tümgeneral  Albay olup  yaş olarak  +20 yaşız hepimiz  üniversite mezunu  +1 yabancı dil  sahibiyiz.Çoluk çocuk  aramızda barınamaz yani.Bu arada ufak pürüzleri  sorabilirim 1)Günde  kaç saat onlinesin ? 2)Raidcall ve TeamSpeak  kullanabilirmisin ? 3)Rütben nedir?  4)Klanımızın  özel şartları var  bunları  uyabilirmisin özel olarak  TS den konuşacaz.Yanıtlarını  bekliyorum ona  göre Facebook  Hesabına  dönüş yapabiliriz.
    Sende Yıldızlar Topluluğuna katılabilirsin. İyi günler.

1

26.9.2014

Link kopyalandı.
  • sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Sakın onun klanına gitme! Bu Frednic her gün isim değişiyor, ilk adı EfebeWY ve hile kullanıdığına dair 5 tane sözlü, 4 tane de videolu kanıtımız var. İstersen kanıtları ve şahısları getireyim? Onların klanında olursan sen de ban yersin. Diğer konuların linklerini atabilirim. Bu benden sana bir uyarı.

0

26.9.2014

Link kopyalandı.
  • JonSnoow
    65 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

sardunya2002 dedi ki;
    Sakın onun klanına gitme! Bu Frednic her gün isim değişiyor, ilk adı EfebeWY ve hile kullanıdığına dair 5 tane sözlü, 4 tane de videolu kanıtımız var. İstersen kanıtları ve şahısları getireyim? Onların klanında olursan sen de ban yersin. Diğer konuların linklerini atabilirim. Bu benden sana bir uyarı.

Uyardığın için teşekkürler .

0

26.9.2014

Link kopyalandı.
  • konya7878
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Buyur Reis klanımıza Bordooberililer

0

27.9.2014

Link kopyalandı.
  • gani3162
    Konu: 8 Yanıt: 15
    155 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

OldWarZ Alım
    ---> TeamSpeak3 Şart.
    ---> 16 Yaşından Büyük.
    ---> Teğmen Üstü.
    ---> Çift Set .
    ---> Saygılı.
    ---> Sıra 1300. 
    ---> Ts3 Adres: 178.62.228.41:9998
    ---> Facebokk Adresimiz https://www.facebook.com/pages/Oldwarz/1444110542539046

0

27.9.2014

Link kopyalandı.
  • JonSnoow
    65 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Rütbem : Kıdemli İdari Başçavuş.

0

27.9.2014

Link kopyalandı.