ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Kırmızı Bomba ve Mavi Bomba İle İlgili Uzun Bilgiler

• sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Oyunda kırmızı bomba ve mavi bomba adında bombalar var. Ama özellikleri aynı değil ve tek renk farkı da yok.

Özellikleri nelerdir?
    Kırmızı bomba ve mavi bombanın özelliklerini detaylıca anlatacağım.

Bu eşya kırmızı bombadır ve gücü pek yoktur. Rakibi öldürmek için çok kullanılmaz. Ama attığında büyük bir uzun süren patlama ile yakınında bulunanları içine çeker ve patlama bitene kadar rakip içinde kalır. Düşmanın canını düşmana ne kadar yakın atıldıysa o kadar fazla canını götürür. En fazla 10 can götür.
    Öneriler:
    Düşmanı içine çektiğinde hemen bir başka çok can götüren bomba atarsanız isabet oranı düşman o sırada çok haraket edemediği için artar ve çok canı gider, canı azsa da ölür.

Mavi bomba:

Bu da mavi bombadır ve kırmızı bombadan çok farklıdır. Gücü hem biraz daha fazladır hem de düşmanı içinde çekmez, dışına atar.
    Öneriler:
    Düşmanın yaklaşmasını istemediğiniz bir yere o bombayı atarsanız bomba onu dışına çeker ve siz de hemen diğer bombayı atarbilirsiniz. Oyunda hangi bomba işinize yarayacaksa onu seçmenizi tavsiye ederim.

İyi oyunlar.

0

29.8.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Konu, sabitten indirilmiştir.
    İyi forumlar dilerim.

0

29.10.2014

Link kopyalandı.
  • muratiltms
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

kardesim şimdi nedense bu bombalar dükkanda gözükmüyüor 2 dükkanada baktım yok bi yardım edermsiin

0

18.5.2018

Link kopyalandı.
  • 06zatarux
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

ayn bende bulamıyom

0

27.5.2018

Link kopyalandı.