ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Kaybedilen Oyuncuların Geri kazanılması. Kilitli

• zeXus
    Konu: 1 Yanıt: 3
    19 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhaba değerli wolfteam oyuncuları, birazdan yapacağım öneri sizin belki hoşunuza gitmeyebilir ama  2008 Betasını oynayıp 2012 senesinde yaş ortalamasının düşmesi sonucu oyunu bırakan arkadaşlarım için iyi olacaktır. Ben belki Wolfteamda Şu an bulunan çoğu OG/OGY den önce bu oyunla ilgiliydim. Bu yüzden böle birr öneri ile karşınızdayım. Gelelim Öneriye:

-Yasaklı Oyun-
    Yasaklı oyunnun özellikleri.

-Özel Karakterleri Yasaklama
    -Karakter ekipmanlarını yasaklama
    -İstenilen silahları yasaklama
    -Rütbe Sınırı koyma(bu var)

Bu belirttiğim şey Mod olarak tüm maplara eklense gerçekten benim gibi oyunun en eskileri oyuna geri dönecektir.

0

29.5.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Hiçbir oyunda silah yasaklama, karakter yasaklama, karakter ekipmanı yasaklama yoktur. Bu şekilde bir sistem gelirse eğer bütün oyuncular yasaklama getirilecektir ve oyuncu aldığı eşyayı kullanma gibi bir duruma sahip olamayacaktır. Buda oyuncu için kötü bir özellik.

0

30.5.2014

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

böyle bir yasaklama ancak nakit çekemeyen oyunculara göre olur . bir de oyunda etkinlik olmadığı gün yok ki . karaktersiz veya silahsız ne bilim oyuncu sayısı azdır bence . hem adam o kadar para harcayıp karakter - silah - ekipman almış hemde kullanamayacak . ZOR BİR ÖNERİ

0

30.5.2014

Link kopyalandı.
  • zeXus
    19 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Konuyu anlamamışsınız. Yine Normal oynunu oynayan oynamaya devam edebilir yeşil oda gibi Bir Yasaklı oda Açılması mümkün olabilir. Yada adı ,Kırmızı oda olan bir sistem. İsteyen gelir isteyen gelmez odaya fakat bu şekil bir uygulamanın diğer oyunculara zararı dokunmayacaktır. Hatta Kendine güvenenler Kırmızı oda alıp kırmızı oda açıcaktır. Fark bu Diğer oyunlara etkisi yok Oyuna Mod olarak eklenicek.

0

30.5.2014

Link kopyalandı.
  • zeXus
    19 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Güncel Kontrol Edilmesi Gereken konu.

0

31.5.2014

Link kopyalandı.