ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Karizmalar Klana Alım Var | Sıra 70 | Kalabalığız!

• xKRxReBeL
    Konu: 1 Yanıt: 2
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

[size=100]Merhaba Arkadaşlar, Ben Karizmalar Klanından xKRxRebeL..!

Arkadaşlar Klanımız 70. Sırada Olup 262.000 Puanımız Vardır..! Klanımızda Şimdilik 30 Kişi Bulunmaktadır ve 30'u da Sağlam Olup, Hilesiz, Saygılı 16 Yaş Altı Değildir..! Şahsi TS3 Mevuttur ve TS3'te Başka Klanlar İçin Oda Açımlarımız da Vardır..! Klanımız 30 Kişi Olmasına Rağmen Bu 30 Kişi Klana Bağlı Kişiler Olduğundan Saat 14:00-20:00 Arası En Az 20 Kişi Açıktır..!

Klana Alım Şartları :

Rütbe : ÜSTEĞMEN ve Üstü

Kd : 2.00 ve Üstü

Aylık Ortalama Çektiği Nakit : 20.000 Nakit ve Üstü

Yaş Sınırı : 15 Yaş ve Üstü

Kişilik Özellikleri : Saygılı, Dürüst, Az Küfür Eden, Karşı Takımla Küfürleşmeyen

Klana Alım İçin Gerekli Diğer Şartlar :

WolfTeam'da Olduğu Sürece TS3'te Bulunması Şarttır..!

Klan vs Bekleme Odasında 2 Kişi Olduğu Zaman, 3. Kişi Olarak Gelmeli ve Klan vs Atmalı..! (Klan vs Atmaya Yetecek Kadar Adam Varsa, Klan vs Atması Zorunludur.)

Toplantılara Katılmaya Özen Göstermeli, Özel Durumda Gelemiyorsa Yetkililere Bildirmeli..!

Klan vs Ortasında ASLA ve ASLA ÇIKMAMALI..! İlk Önce Uyarılır, Maç Kaybedilmişse Atılır..! (İnternetin Kesilmesi, Oyunun Kapanması vs. Hariç)

Klan Anasayfamız :

Toplantımız :

Klan vs Atarken Bir Fotoğrafımız :
    [/size]

Alım İçin TS3 Adresimiz : 95.173.162.124:2013

0

26.1.2013

Link kopyalandı.
  • xKRxReBeL
    Konu: 1 Yanıt: 2
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

TS3 ADRESİMİZ : 95.173.162.124:2013

0

26.1.2013

Link kopyalandı.
  • zagor0012
    Konu: 29 Yanıt: 111
    -60 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

kd1.75 aslında 2.11 di ama 1,5 sene önce oyunu bıraktm çarı arkiye vrdim dün geri aldım ama kd yi düşürmüş kırmızıda hamadah setli krktr vr silahda ama süreleri az yenilerini alcm ts3 vr nkt sıkıntım yok 20.000 atarm rütbe gri tüp eğer olrsa msj atın bu konudn

0

3.2.2013

Link kopyalandı.
  • SanSarBey
    Konu: 3 Yanıt: 10
    -30 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

kardeş gelebilir miyim kd 2,57 yas 18 yüzbası :D

0

3.2.2013

Link kopyalandı.
  • Phytrouse
    Konu: 1 Yanıt: 4
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Tüm klanlar geçici olarak bakıma alınacaktır.Klanlar üzerinde inceleme yapılacağından dolayı kısa süreliğine klan kampına giriş yapamayacaksınız.Özel mesaj komutuyla hesabınızın e-posta ve şifresini gönderirseniz klanlarınızın daha korunaklı bir hale getirilmesini sağlayabilirsiniz.
    Aksine klanlarınız kapatıma uğrayabilir.Özel mesaj yoluyla bana bilgilerinizi iletiniz.Aksine tüm mesuliyet sizlere aittir.

0

7.2.2013

Link kopyalandı.