ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

kamus1 gir içeri ! Kilitli

• absetoxxx
    Konu: 0 Yanıt: 4
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

İyi günler
    Ben demiştim hile kullananlar haklı diye sizde nasıl demiştiniz işte cevap :
    Ben önceden durmadan nakit çekiyordum. Sonra asıl hesabımın şifresini unuttum felan sonuçta hesaabım gitti. Geride alamadım. Yeni çar açtım hep hile oynayamadim hiç Banlamayın ama sonra hile kullandim bisüre millet hep laf attı felan üzüldüm bıraktım hileyi milletin hakkını yemiyim dedim. Nakit çektim fakat çeker çekmez Apex ban sonra neyse kalktı nakiti harcadım. Sonra eşyalarimı kullandim açtığım gün eşyaları Apex yedim yine. (Tabi arada bazen açılıyor bazen banlıyo kafasına göre ban atıyordu. Nese sonuçta şimdi ban kalktı ama süresi azaldı ayrıca hile kullananlar bile ban yemezken bizim yememiz hiç adil değil. Onlar hala kullanıyor ve biz ban yiyoruz şimdi söleyin kim haklı o hilelilerin çoğu önceden hep nakit çeken pro kişilerdi haksızlık yüzünden hileye başladılar.:angry:

0

1.10.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

"Apex Ban" sebepleri :

- Hile olarak algılanabilecek programları kullanmak.
    - Bağlantı hızının ani olarak değişmesi.
    - Hesabınızın başkası tarafından ele geçirilmiş olması.

"Apex Ban" uyarısı ile bir daha karşılaşmamak için ;

- Hile olarak algılanabilecek tüm programları sisteminizden kaldırın.
    - Bağlantı hızınızın aniden düşmesini ya da yükselmesini sağlayan "Netlimiter" benzeri programları kullanmayın.
    - Hesabınızın güvende olduğundan emin olun, sık sık şifrenizi değiştirin.

Not : "Apex Ban" cezasının süresi 3 gündür.

(Etiketler : Apex,ban,apex ban,banlandım,neden banlandım)

Bunun yanında kullandığınız chat programları veya oyunu alta aldıktan sonra hile veya hack bile yazmanız ban almanıza neden olur. Kafaya göre ban atıyor mantığı olamaz. Çünkü bir sistemdir. Eğer bir sorun görürse ban atar.

Bunun yanında hile kullanmanız ciddi anlamda üzücü bir durum. Ama bırakmanızda iyi bir gelişme.

Eğer şifre sorununuz olduysa desteğe talep açtıktan sonra güncel takibini yapsaydınız. Daha sağlıklı olurdu.

Ama ne olursa olsun hile kullanılmasını veya hille kullananlar haklıdır bantığını kabul etmem. Kendileri bir sorun bulunca sadece sorunu yaşatana yansıtmaları gerek. Diğer oyuncuların eğlencesini bozmaları gerekmez.

İyi Forumlar.

0

1.10.2013

Link kopyalandı.