ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Kampanyalar hakkında ilginç bir teori neden hep nk Kilitli

• karadabbe20000
    Konu: 1 Yanıt: 5
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Beyler öncelikle nakit bebeleri hiç cevap vermesin onların ağlamasını çekemem siz adaleti bozarken iyi.

Evet nkt çekmeyipte kendi emeğiyle süper oyuncu arkadaşlarım.

Joygame kampanyalarda neden hep nakitli item alınca hediyeler geliyor bir kerede bizleri düşünün çok özel günlerde hiçmi hatrımız yok çok özel günlerde bari altınlı eşya alana itemler gelsin ama öyle ezk itemler değil özel takla gibi hdi ondan geçtim enerji paketi bari olsun en yüksek altınlı item veya k.eşyalarının hepsini topluca alınca gelsin örneğin:

Şok Şok Şok Wolfteamde bir ilk! Göster Altını Kap Barakanı Kampanyası!

7 Günlük 2.Kurt Mutasyonu Alan Oyuncularımıza;
    3 Günlük Elwerici M6A2 Gl
    3 Günlük Msd-90 Px
    3 Günlük Pedro Gomes Özel Version
    3 Günlük Kurt Koşma

İlla ben paragözlülük yapacam diyorsanız şöyle abartısız itemler maksat değişiklilik olsun :( :

3 Günlük Elwerici M6A2
    3 Günlük Pedro Gomes Özel Version
    3 Günlük Angelo Özel Version
    3 Günlük Kızıl Pençe veya ejder dövmesi sırt gibi..

iyi olmazmıydı ?? Bakın nakitliler birazda bizi düşünün oyuna bizim görüşümüzle bakın full set özel takla dövme pençe ilk yardım enerji full itemler silahlar sizin takım ise normal pedro setsiz elinde fanas px bukadar yni bu hediyeleri bile çok gördünüz sizi hep öldürüp duruyorlar onları öldürmek mümkünmü sizce ? bu oyundan bıktığımı artık bizide biraz güçlü olmamızı istiyoruz yani joygame bir seferliğine bir deneyin lütfen gerekirse oyundaki herkez özel olsun hergün yapmayacaksınızki sadece özel günlerde bi değişiklik olsun artık hayalimizi gerçekleştirelim bir kere olsun onları kullanmadım elime geçtiğinde ise kimse karşımda duramadı. Gene para kazanırsınız sunları çok görmeyin artık bizde özel ve taklalarla coşalım çokmu şey istiyorum ?:sad:

0

15.7.2013

Link kopyalandı.
  • karadabbe20000
    Konu: 1 Yanıt: 5
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

İNANIN BANA ÇOĞU KİŞİ %100 BÖYLE KENDİMDEN BİLİYORUM ELLERİ AYAKLARI TİTREYECEK SİZ VARYA ŞU TAKLAYI ALTIN KAMPANYASIYLA VERİN OYUNA KOŞACAK

0

15.7.2013

Link kopyalandı.
  • BySnowlord
    Konu: 1 Yanıt: 7
    -30 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Saçmalama lan. Biz para verenlere ne olacak sonra.Siz bizi taklayla öldürceksiniz oh ne güzel.

0

15.7.2013

Link kopyalandı.
  • ErayUcel14
    Konu: 12 Yanıt: 24
    -440 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Akılsız Arkadasım Senin Altının :Yokmu Sende Al :D

0

18.7.2013

Link kopyalandı.
  • TCAybars
    Konu: 0 Yanıt: 2
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Kardeş ben para çekmedim ama sende abartmışsın saçmalama

0

18.7.2013

Link kopyalandı.
  • emriwaki
    Konu: 0 Yanıt: 4
    62 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

7 günlük kurt mutasyonu alana ( ki 7 günlüğü 10000 altın ) bunları verirler mi ? hele nakitli eşya sence o zaman kimse nakit çeker mi farzedelim ki verdiler herkeste ec snip modunda kerkeste msd herkeste koşma gayet mantıksız haa bu iş bilek işi diyosan o başka

0

18.7.2013

Link kopyalandı.
  • limitedfire
    Konu: 48 Yanıt: 161
    -300 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Saçmalama biz para yatırıp kendi harçlığımızdan keserek yatıralım sizde altınla etk. yapın yoook olmaz

0

18.7.2013

Link kopyalandı.
  • sinkara7221
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

herkete var

0

8.8.2013

Link kopyalandı.