ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Kalbi Olan oKumAsın GÜlmekten Ölür :D

• ZlMBA
    Konu: 14 Yanıt: 48
    389 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Hikaye 1 
    Kemikler S2 modu oynuyormuş birinin canı sıkılmış hepsine tek atmak istemiş o sırada odaya og girmiş kemiklerden biri elini cebine getirmiş ve 3310 çıkmış bunu gören og tam onu banlarken kemik 3310 u fırlatmış ognin kdsi 0.00 olmuş og çok fena kızıp ona IP ban atmış kemik 6 yıl boyunca ağlamış ogde gece gündüz güçlü kullanıcı alıp 100er 100er ölümü azaltıp eski haline getirmeye çalışıyormuş sonunda ognin ölmesine 1 gün kala eski haline getirmiş ölmeden joygame çalışanlarını öldürmüş sonra o kemiği evde kolbastı oynarken öldürmüş öldüğünde mezarında elwrciler baltalar bombalar bıçaklar taramalılar özel eşyalar nakitler altınlar kurt paraları varmış wolfteam oyuncuları mezarı süpürmüş herşeyi almış
    Hikaye 2 
    Bahama birgün zayıflamak için spor aleti arıyormuş o sırada canı sıkılmış facebooka girmiş birde ne görsün profilinde african mango reklamları zayıflama reklamları varmış silmeye başlamış en sonunda sile sile 827 kilo vermiş sonra kalkıp lusianla kickbox yapmaya başlamış lusian onun sıska vücuduna bir tane geçirmiş bahama bayılmış lusian sevinirken zeki kurtlar gelmiş biri arkadan onu yere yatırmış diğerleri lusianı gıdıklamaya başlamış lusian gülme krizine girmiş en sonunda patlamış ölmüş zeki kurtlar onun cesedine vurup vurup Korumasını +299 yapmış hakem kazanana pokemon çekirgeler zeki kurtlar takımı diye bağırmış pokemon çekirgeler sevinçten sahayı parçalamış sonra UEFA kupasını alıp gitmiş 
    Hikaye 3 
    Bir gün askerde askerlerin komutanı Yiğit Demir çok zor bir operasyona gideceklerini söylemiş reinhard demişki:komutanım internetten hack buldum onu indirip gidelimmi Yiğit Demirde hemen hackı indirmiş ve reinhard onun çarını çalıp yeni komutan olmuş demişki bana lahmacun getirenin hesabına nakit çekecem christopher lahmacun getirmiş reinhard onun hesap bilgilerini istemiş christopher vermiş reinhard onunda hesabına girip bütün nakitlerle kendi hesabına hediyeler yollamış buna kızan marian reinharddan boşanmış reinhard aşk grevine başlamış marien camdan elwericiyle ona ateş ediyormuş reinhard sağa sola kayıyormuş marien en sonunda eve dönmüş aşk grevinin 3.cü ayında joygame reinhardı 3 aydır nakit çekmeyip oyuna girmediği için süresiz banlamış

2

1.11.2014

Link kopyalandı.
  • Agir
    Konu: 4 Yanıt: 16
    87 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Ha hA hA Gülmekten Sandalyeden düştüm :D

0

1.11.2014

Link kopyalandı.