ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Joygame ve Wolfteam'ın Geleceği

• premiumback1
    Konu: 3 Yanıt: 3
    39 JFP
    Kazanılan Rozetler

Öncelikle Bunlar Benim Düşüncelerim1-  Nostaji Serverı 
    Tabi sizde softnyx'ın getirdiği güncellemeleri yapıyorsunuz fakat bi anlaşma yapın aeria joygame softnyx (aeria gamigo oldu ama olsun) her serverda belirli kamplar olsun orada biz oynayalım gerekirse 20 tl olsun 30 tl olsun nakit çekelim eskisi gibi siz şuanda para kazanıyorsunuz tabii ama şöyle bakın olaya eski oyuncularda dönecek dönecegini bildigim bir çok oyuncu var ben bu oyunu bıraktıgımda 2014 tü kafama eser girer oynarım en son para yatırdım gördüm çıktım aeria ya girdim aeria da kurallı odalar kuruluyor güzel zaman geçiyor... softnyx'e mesaj atmayı bile düşündüm bi ara dosyaları arıyordum pvp server açılabilir mi diye ama telif haklarından dolayı oluşturulamaz. İnsanların oyunu bırakmasının nedenleri takla falandı ilk başlarda ama bunun çareside kurt oynamamaktı şimdi softnyx gereksiz şeyler getiriyor oyunu geliştiremeyiz artık çok zor garip şeyler zıplayan uçan kurtlar falan bunlar olmamalı istiyorsanız gerçek wolfteam kalsın ama bir pvp / nostaji severı ile çok güzel işler başarılabilir eski oyuncular geri dönecektir ilk öncelikle ben dönecegim

2- Joygame
    Eskiden çok güzel paralar kazanılırdı çok belliydi.Mesela wolfteam'ın eski halindeki zamanlar , s2 , rip zamanları houndsa geçmek çok yanlış bir hataydı rip 1 sene boyunca devam etti Endonezya serverları ile beraber... Anlaşmalar olmalı insanların düşüncelerini görmelisiniz

0

25.12.2019

Link kopyalandı.