ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Jack Ve Maceraları

• 26kurnehri26
    Konu: 2 Yanıt: 2
    26 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bir gün Jack annesini isteği üzerine erik toplamaya çıkmıştı.Erik toplarken erikler neredeyse oralara doğru gidiyormuş.Jack erik toplamaya öyle dalmıştı ki nereye geldiğini bilmiyordu,kısacası kaybolmuştu.Jack evini aramaya başlamıştı.Evine yaklaştığını düşündüğü her an evine gitmiyor evinden daha çok uzaklaşıyordu.O gece dolunay vardı.Jack evini araken akşam olmuştu.Jack ilerlerken önüne bir kurt çıktı.Kurt tam jackın üstüne atladığı an çalıların arasından bir kurt daha çıktı.Ama bu kurt diğerki kurta benzemiyordu.Bu kurt resmen jacka saldırmıyor onu adeta koruyordu.O kurt jackı diğer kurttan kurtardı ama jack bu kurttanda korkuyordu.O sıra o kurt masmavi bi ışıkla çevrildi.Mavi ışık gittiğinde bi bkmıştı ki önünde büyük bir adam vardı.Jack sen kimsin dedi.Adam ben senin koruyucunum dedi.Jack bunu nasıl yaptın diye sordu.Adam bizler özel olarak yaratılmışız.Senin,senin anneninde böyle özel gücü var sen bu gücün var ama daha küçüksün diye benim seni korumamı istediler.Aslında seni korumaya başka bir amaçla gönderildim dedi.Jack ne amaçla gönderildin diye sordu.Adam bunu sana söyleyemem bu çok özel bir sır zamanı gelince kendin öğreneceksin dedi..........
                                ..........DEVAM                           EDECEK.........

0

14.6.2014

Link kopyalandı.
  • TheİnFlow
    Konu: 21 Yanıt: 79
    492 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

2.Sine Göre Beğendim Fakat Geliştirelebilir.. :)

0

14.6.2014

Link kopyalandı.