ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

insan sgli dövme Kilitli

• bonzaıı
    Konu: 1 Yanıt: 2
    11 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

İnsan sgli dovmeler yok gibi bisey oldu . Kurtlar bu kadar gucluyken ölum oyunlarına giremez olduk. Oyunsa insan sgli dovmelerin arttırlması lazm.

0

2.6.2013

Link kopyalandı.
  • omar81233
    Konu: 1 Yanıt: 50
    -287 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

SG li dövmelerin çalışması için kurt yeteneğinin kalkması lazım.Adam alıyor kurt yeteneğini + sırtında dövme setiyle bazıları ilk yardım paketi de alıyor onlar tam ölümsüz oluyor.İnsanlar kurda karşı hiçbir şey yapamıyorlar...

0

4.6.2013

Link kopyalandı.
  • cixxxxxxx
    Konu: 11 Yanıt: 19
    -70 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Çok eski zamanda Nakit dükkanında 49.800 nakite setler satılır'idi ozaman ne kurt yeteneiği işlerdi nede setler kendimden hatırlyıroum pedro set alıp esikleri naktile tammalaştım takla oldukları zaman bile 1 taklada 240 can'dan 190 -180 can kalırdı setlerin güçlenmesi ve asalet dövmesinin koyulması gerek ozaman eşit olur kurtlar ve insanlar

0

13.6.2013

Link kopyalandı.
  • omar81233
    Konu: 1 Yanıt: 50
    -287 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Senin hatırladığın zamandan daha önce takla falan olmadığı zamanlar nakit çeken sayısı çok azdı.O zamanlar bordo aslan ve asalet dövmesi sg li halde satılıyordu.Ekipmanlı bir karakter geldiğinde onu tek kurdun öldürmesi neredeyse imkansız gibi birşeydi. Tabi sg de olunca ekipmanlı karakter gördüğümüzde abartısız bir şekilde 4-5 kurt birden dalardık.Tabi o zamanlar bizde pence bile yoktu.Nakit çekemiyordum o zamanlar ama nakitliyle nakitsiz arasındaki fark bu kadar değildi.200 canlı standart karakterle 19 kombo yapabilmiştim en fazla.Şimdi arada canım sıkılıyor karaktersiz bi oyun oynamak istiyorum ama rakip takımın yarısından fazlası karakter olunca hiç bir halt yapamıyorum.Ulan eskiyi hatırlayınca duygulandım konu nerden nereye gitti.Hey gidi günler hey ....

0

16.6.2013

Link kopyalandı.