ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

insan sg hakkında . Kilitli

• yunus716yunus
    Konu: 12 Yanıt: 51
    -58 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

bundan 1 ay önce yine bu tür öneri sundum hala bişi çıkmadı. herkese hediye dağıtarak oyunu oynanmıcak hale getirdiniz. ayrıca üztüne hilede çıkınca tam suyu çıktı.

gelgelelim konumuza ben özel eşya pakati + kurt görünüş paketi karışık diziyorum ve asalet takıyorum tek yiyorum.
    hem oyunda çok sınırlı sg veren dövme var. sg veren dövme kp ile satılsın yada kutudan çıksın. ve sağ sol sg veren dövmelerde getirilsin.

0

2.9.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

Bu sorununuzu destek ekibine ilettiniz mi acaba ?

İyi Forumlar.

0

2.9.2013

Link kopyalandı.
  • yunus716yunus
    Konu: 12 Yanıt: 51
    -58 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Merhabalar,

Bu sorununuzu destek ekibine ilettiniz mi acaba ?

İyi Forumlar.

hayır siz ileticem dediniz. ayrıca sg çok farkettrimiyo. sg takıyorum bıcakal 6 yiyor sg çıkartıyorum gene 6 yiyor. ayrıca sg zaten yok dükkanlarda taklayla tek yiyoruz.

0

2.9.2013

Link kopyalandı.
  • Tigrito
    Konu: 36 Yanıt: 54
    -20 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

bundan 1 ay önce yine bu tür öneri sundum hala bişi çıkmadı. herkese hediye dağıtarak oyunu oynanmıcak hale getirdiniz. ayrıca üztüne hilede çıkınca tam suyu çıktı.

gelgelelim konumuza ben özel eşya pakati + kurt görünüş paketi karışık diziyorum ve asalet takıyorum tek yiyorum.
    hem oyunda çok sınırlı sg veren dövme var. sg veren dövme kp ile satılsın yada kutudan çıksın. ve sağ sol sg veren dövmelerde getirilsin.

Bu bir sorun bildiriminden ziyade, oyun dinamiğinde bir değişiklik talebi diye düşünüyorum. Bunu da ancak bir kamuoyu yani sizi destekleyen bir güruh oluşturarak işe yarar kılabilirsiniz.

Teşekkürler.

0

3.9.2013

Link kopyalandı.