ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

İnsan olan yokmu Bölüm 5

• batu55maz
    Konu: 7 Yanıt: 15
    -40 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Bölüm 5 Eczane

Babamın çiftliğine vardıktan sonraki 20 gün normal geçmişti sanki normal bir hayat gibiydi etraf sessiz ve sakindi hiç ayyaş görememiştim , Babamın tansiyonu yükselmeye başlamıştı ve hapları bitmek üzereydi . Bunun için Bob ile en yakın kasabadaki eczaneye gitmek için plan yapıyorduk . Babam dahada kötüleşmeden önce ona haplarını getirmemiz gerekiyordu . Babam bize gerekli ilaçların isimlerini yazınca , Bob ile beraber yola çıktık buldugum Mercedes güzel ve hızlı konforlu bir arabaydı çok şanslıydım . Çiftliğe gelmedenki önceki kasabaya gittik . Babamında fazla zamanı kalmamıştı , kasabaya vardığımızda etraf yine sessizdi , kasabanın dışında bob ile arabadan indik . Bobta hafif heyecan ve yüksek şekilde korku vardı ona nasıl güvenecegim ben bile bilmiyordum benle konuşmuyordu , pekde konuşkan biri değildi zaten . Seslendim :
    - Hey bob en yakın eczane nerde biliyormusun
    + Burayı avucumun içi gibi bilirim beni takip et .
    Bobun öz güveni yerine gelmişti galiba Bob önden yürüyordu ben ise arkasını kolluyordum , Ara sokaklardan sessizce yol alıyorduk çünkü bu kasabada pek fazla ıssız değildi , Bob ile eczanenin giriş tarafının yakınlarına geldik , ama karşılaştığımız manzara felaketti eczanenin etrafını ayyaşlar kaplamıştı . 20 bilemedim 25 küsür ayyaş saymıştım . Hepsi amaçsızca dolanıp geziyordu , yine heyecan bastırdı ayaklarım titriyordu . Ama babam için bunu yapacaktım siper oldugumuz yerde çelik kuvvet arabanın ta kendisiydi . Bob ile beraber sessizce arabanın arka kapısını açtık orda yerde duran büyük bir çanta vardı . Açtığımızda silah bulamadık ama yüklüce Fişek bulduk . Bunlarla eczanenin önündeki ayyaşların dikkatini çekebilirmiydik ? , deneyip görüceğiz . Bob eline 2 adet Fişek aldı 2 sinide ayrı taraflara atacaktıki bütün ayyaşların dikkatini çeksin . Bob fırlattığı gibi ayyaşlar fişeğin etrafına doluşmaya gittiler arkaları dönüktü ve fırsat bu fırsat Bob la eczaneye girdik . Ve şanslıyızki 1 adet ilacın yeri değişmemişti dışarıda ayyaşlar buraya sanki bizim için korumuştu . Eczaneye sessiz ve hızlı adımlarla girdigimizde ilaçlar önümdeydi elimi cebime atınca kağıt cebimde değildi . Arabadaki çantayı alırken düşürmüş olabilecegim aklıma geldi . Hemen Boba koşup kağıdı getirirmisin Bob hemen arabanın arkasına doğru koştu Fişek hala sönmemişti . Ayyaşlar bobu farketmedi bile Bob kağıdı bulup gelirken . Yerdeki taşa ayağı çarpıp düştü , ve düşme etkisinin sesiyle bütün ayyaşlar Boba doğru doğruldu ve koşmaya başladılar . Bende içimden küfürü basmıştım . Bob hemen kendini düzeltip eczanenin içine doğru koştu . Eczanenin camdan yapılmış kapıyı etraftaki masalarla destekledik 30 ayyaşta camları yumrukluyordu cam fazla dayanamayacak gibiydi . Hemen kağıttaki ilaçları cebime attım cebime sığacak kadar küçüklerdi . Ve sonra bir çıkış yolu bulmamız gerekiyordu , yoksa burada ölecektik . Bobun burda kapıyı dahada sağlamlaştırmasını sölerken ben arka odaya baktım ve üstte kücük bir cam yeri vardı , belki sığardık belki sığmazdık biraz küçüktü kendimizi zorlamamız gerekiyordu . Bobta ordan geçebilecek kadar zayıftı , hemen tüm sandalyeleri toplayıp uzun bir kule biçiminde merdiven oluşturduk . İlk ben çıktım camı açtım ve kendimi dışarı atmaya uğraşıyordum ama biraz küçüktü , Birazcık zorladıktan sonra nihayet dışardayıdm arka tarafta çitlerin arkasındaki ayyaşlardan başka ayyaş yoktu çitlerin arkasındakilerde zarar veremiyordu . Bob da hemen çıktı o sırada Cam kırılma sesi geldi zombiler camı kırmıştı içeri akın ediyorlardı biz hemen camı kapatıp . Zombilerin içeride olduğu fırsatıyla mercedesime koştuk . Ama yolda 1-2 ayyaş yolumuza çıktı nedense fazla zorlanmadık , Ve hemen arabaya bindik ve çiftliğin yolunu tuttuk . Çiftliğe geldiğimizde babam biraz daha kötüydü etraftaki ayyaşları inşallah çekmemişizdir . Mercedesimi görünür bir yere koymak yerine çiftliğin arka tarafına parketmiştim . İçeri girince babam ilaçları buldunuzmu diye beni sorguladı . Bende gerekli ilaçları babama verdim . Teşşekür edip bana sarıldı bir insana yardım etmek güzel bir duyguydu . Ama ne zamana kadar bu çiftlikte kalıcaktık ya ayyaşlar bizi takip etmişse . Bunu sonra öğreniceğiz ...

Bölüm 5 Son Sonraki bölüm Çiftlik baskını

0

24.5.2013

Link kopyalandı.