ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

İnsan olan yokmu Bölüm 3

• batu55maz
    Konu: 7 Yanıt: 15
    -40 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Bölüm 1 için buraya tıkla

Bölüm 2 için buraya tıkla

Bölüm 3 için buraya tıkla

Bölüm 4 için buraya tıkla

Bölüm 3 Araba .

Elimde sert bir şekilde kasap bıçağını kavramaktaydım . Karşımdaki 3 ayyaşı haklama cesareti gelmişti sonunda . Lanet olasıca ayaklarımı kontrol edemiyordum ama 1 tanesini bile haklıyacagımdan emin değildim . Ama yapmalıydım tam onlara doğru koşarken birden dışardan bir araba geçti ve bu arabanın alarmı çalıyordu bütün ayyaşlar bu arabanın peşinden gidiyordu , Sese karşı bir zaafları vardı sanırım bunu öğrendiğim iyi oldu . Onlardan başka varmı diye etrafı kolacan ederken yerde yatan bir güvenlik gördüm ve kınıfında bir silah vardı , Bu benim için güzel bir gündü hızlı adımlarla güvenliğe doğru giderken kafadamki sorularda yanıtsız kalmıştı Buda canlanırmıydı ? Beni yiyebilirmi ? her neyse yanına gelmiştim tüm tehlikeye hazırdım ama ben riske girmedim ve kafasına bıçağı geçirdim birden kalktı tepinmeye başladı ve sonra hareketsiz kaldı . İyiki vurdum yoksa sonum onlar gibi olabilirdi , hemen silahı aldım Sarjörüne baktım ve Tam mermiyle doluydu . Bunun nedenide bizim iş yeri büyük bir yerdi o yüzden silahlı güvenlikler vardı ama hiç olay çıkmazdı , o yüzden böyle . Silahı kaptığım gibi dışarı çıkmıştım . Dışaradaki tüm ayyaşlar alarmı çalan arabanın peşinden gitmişti , bende bunu fırsat bilip bütün ayaklarımı çalıştırdım ve evimin yolunu aldım evim biraz uzaktaydı o yüzden uzaktaki ayyaşlar hala etrafta olabilirdi , Eve yaklaşınca artık adımları yavaşlattım ve sessiz davranıyordum artık Silah ruhsatım vardı iyi nişancıyımdır ayrıca ağır siklet boks şampiyonuydum , bunun için kendimi şanslı hissediyorum . Bizim evin arka kapısı vardı birden o aklıma geldi bizim kapının ordaki ayyaşları görünce hemen Çitten atladım ve arka kapıya doğru yöneldim , Tam evden sola dönecekken arka kapının tam önünde lanet olasıca izbandut bir ayyaş gördüm ama bunu ses çıkmadan halletmem gerekiyordu , Hıp hızlı çıktım ve bütün varlığımla izbandut ayyaşın üstüne doğru koştum kafamla göbeginden vurdum ve yere serildi , Kalkmaya uğraşıyordu ama kilosundan kalkamıyordu bunu sessiz öldürmenin bir yolu gerekiyordu ve Kızımın salıncaktaki altındaki yastığı görmemle aklıma fikir gelmesi 1 olmuştu . Hemen yastığı aldım kafasına koydum silahıda yastığa dayadım ve tetiği çektim . Beyni patlamıştı artık hareket edemiyordu evime girmeye hazırdım Eşim martha çocuklarıma ne olmuştu , Kapıyı 1-2 dirsekledikten sonra evin dış kapısı açıktı ev dağılmıştı , Stres altına girmiştim hemen bütün odalara baktım ses çıkarmıyordum bağıramıyordum ama o kadar haykırmak istiyordum ki . Ve sonra o vahşet anı yatık odasında gördüm yatak odasına adımımı atınca karşıma çocuklarım jack ve Martha bir ayyaş olmuş üstüme geliyordu . Kalbim çok hızlı atıyor beynim durmuştu neden ben ? neden ben ? diye kendimi meşgul ediyordum . Gözümden sular seller gibi yaşlar akıyordu ve çocuklarım o tatlı öptüğüm çocuklarım üzerime geliyordu beni yemek için . Ama bir ayyaş olup hayatımı sürderemezdim . Kapıyı kapatıp kitleyip yarı kesilmiş ayaklarıma evden uzaklaşırken dış kapıda bir ayyaşı bana bakarken gördüm ve artık hayattan soğuduğum için ayyaşı kafasından vurdum aldırış etmeden , Bu ses bütün ayyaşları eve çekmişti ama benimde bir planım vardı arka bahçeden dolaşıp hemen bir araba bulacaktım onlarda bu arada evde olacaktı biraz bekledim ve 20-30 küsür ayyaş evin etrafında bana doğru koşuyordu kapılardan geçmişlerdi bende artık zamanı geldi diyerek tabanlara kuvvet arka kapıya koştum arka kapının kapıyı kapattım çitlerden atlar atlamaz evin etrafından dolaştım ve tüm ayyaşlar bizim evimizdeydi , Ama lanet silahı yere düşürdüm ve etraf sessiz olduğu için çıkan seste bir hayli yüksekti , Evdeki ayyaşların yarısı üstüme geliyordu bir şey yapmalıydım , O anki aksiyonla gözüme kestirdiğim bir arabanın camına silahın arka tarafıyla vurdum . Cam kırılmıştı ve bu bütün ayyaşları çekmeye yetmişti kırdıgım camdan elimi kapının koluna uzattım ve kapıyı açmıştım artık arabaya bindim kapıyı kapattım , Anahtar yoktu ama alttaki kablolar iş görebilirdi kabloları birleştirmeye karar verdim hemen çomeldim , Ve kablolarla uğraşırken 20 küsür ayyaşta arabanın etrafındaydı benim camım kırık oldugu için sadece elleri sırtıma deyiyordu beyinsiz oldukları için kafalarını camdan geçirmeye çalışmıyorlardı bile , Bunu fırsat bilip kabloları halletim araba çalışır haldeydi , Pozisyonumu düzelttim ve artık bu arabayla babamın çiftliğine gitmeye hazırdım ...

0

23.5.2013

Link kopyalandı.
  • batu55maz
    Konu: 7 Yanıt: 15
    -40 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Yorumları esirgemeyin lütfen

0

23.5.2013

Link kopyalandı.